Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki biszex? Lányok és ti egy biszex fiúval?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Menyasszonyom az, meg tudjuk oldani.
2015. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindketten biszexek vagyunk a párommal ;-)
2015. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne komoly kapcsolatra.
2015. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Sosem akarnék semmit egy olyan férfitól, akinek már volt fa-.sz a szájában vagy a seggében.


22/L

2015. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezzel mutatkozik be ("Szia, Pisti vagyok, biszex"), akkor nem hiszem. Ha egyébként normálisan udvarol, normális párkapcsolatot lehet vele fenntartani, megbízható, hűséges, okos, humoros, ésatöbbi, akkor önmagában ez a tény nem zavarna. Max a pasikra is féltékeny lennék, nem csak a nőkre :D


Bár eddig olyan biszex férfit még nem láttam (nem azt mondom, hogy nem létezhet, csak nem találkoztam még vele), aki hangyányit sem volt enyhén homokos beütésű. Az meg valahogy nem vonz, anélkül hogy tudnék bármit is a szexualitásáról, ha valakinek a mozdulatai, hanglejtése, szavai, viselkedése általában kissé bu.....zis, akkor az nem tetszik nekem, már eleve.

2015. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen 21/L
2015. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mi rosszat mondtam? Attól nem hasznos a válaszom hogy te nem értesz vele egyet?
2015. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Sok itt a b..i.;)

2015. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!