Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni? Tanácsra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Tanácsra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel két éve vagyunk együtt és én már kezdek ráunni a kapcsolatra, persze még mindig szeretem, egy iskolába járunk kb. Minden szünetbe találkozunk. A problémám akkor merült fel amikor megismertem egy velem egyidős ugyanabba az iskolába járó lányt, szingli és elég erős kémia van köztünk, a kérdésem a következő, mi tévő legyek? A barátnőm szüleivel is nagyon jóban vagyok és nagy lelki támasz vagyok számára, kb én vagyok az egyetlen normális barátja nem tudom mi lenne vele ha szakítanánk, milyen útra térne. Ezen kívűl ebben a kapcsolatban rájöttem arra hogy akármennyire is szeretjük a párunkat az pár évben egy idő után ráununk legalábbis nekem ez jött most le ebből a kapcsolatból nyugodtan megcáfolhattok, sőt örülnék is neki. Szóval a következő kérdésem az az hogy megérné-e új kapcsolatot kialakítani, persze már szingliként, ha tudom hogy egy idő után megint újra, izgalomra vágynék. Előre is köszönöm a válaszotokat!

2015. nov. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Tudod így megy az élet.

Van valaki, jön új (jobb esetben), megint elmegy, megint jön új, de előbb utúbb megunod ezt, rájössz nem élsz örökké és nem akarsz mindig az elejétől kezdeni mindent így megállapodsz akkor amikor már amúgy is lenyugszol, onnantól fogva pedig már úgysem te magad leszel az első számodra, hanem a gyerekeid/unokáid.

2015. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátok is vagytok, úgy lenne korrekt, ha ezt elmondanád neki, bármennyire is fájdalmas lesz számára, esetleg maradhat a barátság, ez már az ő döntése lesz.
2015. nov. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még valamit elfelejtettem, most lesz szalagavató és nyílván együtt táncolunk nagyon fontos neki, és nem akarok most ilyen rossz hírt közölni, várjak még?
2015. nov. 18. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kibírod, akkor a januárt is megvárhatod, hogy ne legyen romokban az ünnepek alatt. Bár minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.. (N)
2015. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Azon a dolgon, ami unalmas a kapcsolatotokban, igyekeztek változtatni? Beszéltetek ezekről a dolgokról? Beletesztek mindent abba a kapcsolatba?

Ha a régi kapcsolatból egy újba lépsz egyből, akkor csak vergődni fogsz, mert nem zártad le érzelmileg a régit.

2015. nov. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon fiatalok vagytok, nincs abban semmi, ha rájössz, rájöttök, hogy nem vagytok egymáshoz valók!

Ha megbeszéled vele, hogy a kapcsolat kihűlőben van, akkor vagy ő is úgy érzi, és barátok maradhattok, vagy megújítjátok a dolgaitokat, és szép lesz újra minden.

Hogy ezt mikor teszed, abban lehet szerepe az ünnepeknek, illetve a karácsonynak!

1 hónapon nem biztos hogy bármi múlhatna!

2015. nov. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen gondolataid vannak, akkor sürgősen szakíts vele, ne szivasd. És ne várj érettségiig. Most dobd ki, januárban már más fogja dugni.
2015. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szerinten először megpróbáljuk helyrehozni legalábbis nemtudom hogy de biztos elmdondom neki hogy már nem olyan jó ez a kapcsolat mint régen és hogy változtatnunk kéne, ha ez nem jön be akkor szerintem marad a szakítás. Mégegyszer ezer hála!
2015. nov. 19. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!