Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy csak kihasznál? Ha nem feküdt le velem, az "jó jel"?

Figyelt kérdés

18 éves, végzős gimis lány vagyok, 4 éve belezúgtam egy évfolyamtársamba, de csak plátói volt a dolog, viszont az eléggé... Néha annyira, hogy meg sem mertem szólalni a közelébe, nehogy hülyét csináljak magamból.

Tudtam, hogy nincs esélyem nála. Aztán tavaly télen összejött a legjobb barátnőmmel és az nagyon fájt, de ez bonyolult. A lényeg, hogy akkor megtudta ezt az egészet, de semmit nem változott az egymáshoz való viszonyunk, elsétáltunk egymás mellett a folyosón és ennyi, de közben voltak közös barátaink, pl. az ő egyik legjobb barátjának a barátnője az én egyik legjobb barátnőm.

Na mindegy, a lényeg a lényeg, hogy tegnap sokat ittam és egyebek, aztán valahogy az ő asztalukhoz keveredtünk a szórakozóhelyen és ő is ivott, de rajta nem látszott, én meg majdnem elaludtam ott ülve. Hozott nekem vizet, kiment velem sétálni, hogy kicsit jobban legyek, aztán mondta, hogy taxival hazavisz, mert egyre rosszabbul lettem. De haza nem mehettem, mert az egyik barátnőmnél aludtam volna, aki eltűnt egy barátjával. Ezért mondta, hogy akkor menjünk hozzájuk, úgysincs otthon az anyukája és a nevelőapja, alszok egyet és jobban leszek.

Így is lett, de reggel úgy éreztem, hogy belefojtom magam egy párnába, mikor felébredtem és mellettem aludt... Nem történt semmi, de ez nagyon gáz. Most beszéltünk először és ez nem éppen egy pozitív bemutatkozás. Nem kavartunk, meg semmi, hazahozott délután, de azóta is beszélgetünk és kérdezte, hogy nincs-e kedvem elmenni vele és pár barátjával moziba, meg utána beülni valahová...

Tudom, hogy azt szeretné tőlem, amit az összes többi lánytól megkap (szexet), de én még csak nem is csókolóztam és biztos nem feküdnék le vele 2 héten belül (nála ez a "határ", utána kb. elfelejti a lányt, ha nem történt meg a dolog).

Fura, mert 9.-es korom óta erre vártam, de most meg tartok az ismeretlentől...


2015. nov. 22. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Az hogy nem használ ki egy részeg lányt, az azt jelenti, hogy normális etikai nézetei vannak. Hogy a párkapcsolat ezután hosszabb lenne, arra nincs garancia. :/
2015. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!