Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatom meg azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg azt hogy a barátnőm kihasznál? Hogyan tudhatom meg azt hogy szeret-e? Hogyan tudhatom meg azt hogy meg-e csal-e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Na szóval kb 4 hete ismerem és hát tőlem kb 23 km-re lakik... ma elvittem Bécsbe is . Elszoktam vinni klassz helyekre is meg ilyenek de néha olyan furán viselkedik megengedi hogy átöleljem meg ilyenek de néha ilyen visszahuzodos típus . És nem akar velem lefeküdni ami már kezd az agyamra menni. Nem akarom erőltetni meg ilyenek de megszokta igérni hogy ma már meg lesz lefekszünk de mire oda kerül a sor megondolja magát :( Mindig mondom neki hogy legalább legyél összinte ha van valami meg ilyenek. Nem tudom hogy hogyan tudnák rájönni a kérdéseimre . Az a helyzet hogy a barátnőm családja nagyon szegény és hát szükösen élnek amig én gazdag vagyonos és tehetős ember vagyok, hollandiába is elszeretném vinni jövöhéten de vannak gondok amig véget még nem szeretnék vele elmenni. Hát amit tudok rola hogy vicces kedves aranyos ,,, nagyon szép is . Ismerem a családját az anyukáját pár barátját is ,, Azért teszek ilyen kérdést mert nagyon szeretem és nem szeretnék mellé nyulni a dolgoknak, arra gondolok hogy csak kihasznál azért mert szeretem . Szeretném tudni hogy mi van , ha valaki tud a kérdésemre választ azt nagyon megköszöném..
2010. szept. 14. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én lefexem veled csak vigyél el Hollandiába *.*
2010. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy 18/F
2010. szept. 14. 21:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is a sexröl van szó de nem tudom hogy kihasználásból vagy lehet szeret csak megcsal
2010. szept. 14. 21:17
 4/8 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Mert felölem mehet a sex :) ha komolyan gondoltad ,, vagy is hát először beszélgethetnénk azt utána :)



Nem ám csak vicceltem ,,, de ha nem jön vele össze akkor majd írok ide szóval figyeld a írásokat :)

2010. szept. 14. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

A Nők egy bizonyos része pénzért és csilli villi szarokért bármire képes.

Barátom, Te pont egy ilyet fogtál ki.


Az első hozzászólót meg ha meg akarod dugni, akkor egy narkós ge-cit akarsz szúrni!

2010. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben vagyok csak lányként. ( tudom ez ciki )

Kicsit jobb módú vagyok páromnál és kiszoktam őt segíteni, és semmit nem várok el tőle. Ugyanakkor érzelmi labilitásra hivatkozva nem mindig hajlandó testileg is viszonyozni az érzelmeket.

Nagyon szeretem őt, de ugyanezek a kérdések merültek fel bennem is mint benned. Én eddig arra tudok gondolni hogy kissé feszeng a saját anyagi háttere miatt, és ezzel a szexuális megvonássla akarja tenni talán talán "exkluzívvá" magát, de nem tudom már énse tényleg. Szerintem hülyébb vagyok ez esetben tőled:)

2010. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak 1 hónapja ismered, akkor egyelőre ne halmozd el minden jóval, mert ha most még nem is, idővel kialakulhat benne, hogy csak azért lesz veled, mert "elkényezteted" és ki fogja használni, hogy nem hagyod el, mert szereted. Egyelőre ne vidd el Hollandiába, meg sehova, nem kell úgymond villogni azzal, hogy jómódú vagy, mert így tényleg biztos feszeng, amiért ő nincs ilyen anyagi helyzetben. Még nagyon az elején vagytok, egyelőre csak "simán" járjatok, aztán majd kiderül, hogy szeret-e vagy sem. Ha "megvonod" tőle a kényeztetést, akkor idővel úgyis hisztizni fog, ha csak emiatt van veled.

Ha meg korosztályodból való és/vagy még szűz, akkor a szex is várhat még, egy hónap még kevés idő, ha erőlteted, akkor azt fogja hinni, hogy csak le akarod fektetni. Ezzel még érdemes várni 2-3 hónapot.

18L

2010. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat a utolsót majd megfontolom most ugy vagyok a csajjal hogy járok vele meg tegnap este vele voltám átöleltem de nem engedi meg hogy a derekához érjek olyan gonosz :(

Hát egy kicsit szeretem ,,, de nem kényesztetem el öt anyira csak egy pici picit azt ennyi semmenyire se kényesztettem el mostanában.

2010. szept. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!