Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a férjem kihasznál, anélkül, hogy nyomoznék utána?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm szerint a férjem csak azért van velem, hogy legyen, aki főz, mos, takarít, amíg nem talál mást. Azt állítják, hogy ő mondta nekik. Csináltam pár dolgot a közelmúltban, amit nem kellett volna és most nem épp a legjobb a kapcsolatunk. Ha igaz, amit mondanak, akkor nem akarok nagyot koppanni, de ha nem és nyomozok utána, hagy meggyanúsítom, akkor esélyem sem lesz helyrehozni a dolgokat.
2014. okt. 12. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Arról az asszonyról szoktak ilyet mondani akit semmibe nem néznek. Nyomozás nélkül is beláthatnád, hogy ez van. Ha nem akarsz még nagyobbat koppanni, add be a válópert.
2014. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

"Csináltam pár dolgot a közelmúltban, amit nem kellett volna"


A helyedben inkább örülnék, hogy nem rúgott ki!!

(Gondolom megcsaltad párszor.)

2014. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg. Pont fordítva. Én voltam féltékeny és túlzásokba estem.
2014. okt. 12. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Van egy kis üldözési mániád úgy látom... Ha nincs meg a bizalom kettőtök között akkor, úgy is tök mindegy, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2014. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Az alaptalan féltékenység tönkre teheti a kapcsolatotokat. Ne az ismerősök pletykáira hallgass. Bízz a férjedben.

Ezen az oldalon sok az elvált nő, akik az ellenkezőjére biztatnak. Na hallgass rájuk, és ne kezdj nyomozgatni.

2014. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak érzed, hogy szeret-e vagy csak házvezetőnőnek kellesz? Nem kell ehhez nyomozni. Ezt érzi az ember, hogy a másik szereti-e, törődik-e vele, fontos-e neki, stb.
2014. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most nem érzem, mert haragszik. Külön alszunk, mosolyszünet van, de érthető okokból.
2014. okt. 12. 19:16
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Még is mit csináltál amit nem kellett volna????

Csak hogy tisztábban lássunk,és akkor talán konkrétabban tudunk Neked segíteni nem csak ilyen közhelyes válj el,beszéljétek meg000 válaszokat kapsz.

2014. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudhatNÁNK mi, aki egyikőtöket sem ismerjük, hogy a férjed kihasznál? Több ismerősöd szerinti pletyka nagy ívben leszrva. Van valami egyéb kérdésed, amiben segíthetünk??
2014. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Szóval az ismerőseid szerint téged csak kényelemből tart, miközben mást keres, te pedig úgy érzed, hogy mást keres melletted, és emiatt féltékeny vagy. A két oldal mintha egybevágna. Az ismerőseid valószínűleg nem azon élvezkednek, hogy jól szervezetten ilyen pletykákkal rombolják a tökéletes kapcsolatokat. Nagyon könnyen észre lehet venni, ha ezek a pletykák valósak: mégis milyen a kapcsolatotok? Valóban csak főzöl mosol rá, vagy megbecsülést és szeretetet is kapsz érte? Nyomozás nélkül is rájöhetsz magadtól. Ha kényelemből van veled, akkor a legminimálisabb energiát öli a kapcsolatba, és a legtöbb szabadidejét/pénzét/érdeklődését a rajtad kívüli világnak szenteli.
2014. okt. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!