Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, bele szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, bele szeretem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon valószínű, hogy bele szeretem a legjobb barátomba és nem tudom, mit tegyek.

Gimnázium első osztálya óta vagyunk nagyon jó barátok (most vagyunk 11-sek), de eddig nem voltak ilyen érzéseim, mint most vagy legalább le tudtam gyűrni.

Eleinte egyáltalán nem voltak ilyen érzelmeim, mert még csak 9-sek voltunk és alig ismertük egymást és még barátnőm is volt, de ahogy telt az idő egyre jobb barátok lettünk és egyre több közös vonásunk, tulajdonságunk és érdeklődésünk lett és pár hónapja már nagyon tetszik. Lassan vagy más fél éve elhagyott (és ahogy kiderült később hogy meg is csalt) a volt barátnőm és emiatt hónapokig magam alatt voltam és ő segített mindenbe hogy valahogy túléljem a nehéz időket.

Egy nagyon talpra esett lány, akit keményfából faragtak. Nem olyan, mint a mai lányok, akik csak a tükör előtt állnak és sminkelik magukat, hanem az a vagány, kemény, de mégis nagyon kedves és önfeláldozó, aki ha kell, fizikai erővel is kiáll bármelyik barátja mellet.

Mindig mindenbe segít és meghallgatja a gondjaimat is. Kívánni sem tudtam volna jobb barátot, de úgy érzem, hogy mostanra beleszeretem vagy még a szerelemnél is erősebb, amit érzek, ami azt se tudom már, hogy mi.

Nincs nála esélyem, mert egyrészt nem vagyok egy adonisz és nincs olyan tulajdonságom, amitől belém szeretne egy lány is, másodszor elég sok fiú udvarol neki.

Tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek, mert mindennél jobban szeretem, és nem akarom elveszíteni semmi kép. Ha elmondom, akkor biztos elutasít, és mint barátot is elveszítem, de ő az egyetlen barátom és az egyetlen, akire valaha számíthattam igazán.

Kérlek, adjatok valami tanácsot (vagy írjatok privátba), hogy mit tegyek vagy, hogy felejtsem el, mint szerelem.



2015. nov. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy ő volt neked az egyetlen akire számíthattál nagyon fontos neked, és szeretnél vele lenni sokkal jobban mint most. Nyugodtan elmondhatod neki, vagy közeledj felé testileg, fogd meg a kezét, ölelgesd, simogasd és majd idővel mond el neki, hogy szerelemből szereted.


A barátság meg ha erős kibírja az ilyen fajta "problémákat".

2015. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bánni fogod, ha nem próbálod meg, és lecsapja valaki a kezedről.
2015. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha elmondom, hogy mit érzek iránta akkor biztos vissza utasít és akkor már nem tudunk egymásra úgy nézni ahogy eddig, mert kínos lenne mindkettőnknek azután. Nem veszíthetem el mert tényleg csak ő van nekem, és csak rá számíthatok (ő a családom és a barátom egyben) és épp ezért ilyen értékes nekem, de így sem mehet tovább ahogy most vagyunk...
2015. nov. 28. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire közeli barátok vagytok, akkor meg fogja érteni. De ne azt mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé, mert falnak fog menni tőled. Mondd el neki azt, amit most leírtál. Hogy neked ő a legfontosabb, a barátod és a családod is. És akármilyen durva, de még azt se bánnád, ha a barátnőd is lenne. Ha fujjog rá, akkor elröhögöd, hogy jól van na, biztos nem működne. De ha nincs nagyon ellene, akkor válthatsz komolyabbra. Legalább megpróbáltad.
2015. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy mit érzek és hogy tekintek rá de vissza utasított és én meg ezt elégé rosszul kezeltem. Most összevesztünk ezen. Mit tegyek, mert tényleg nagyon hiányzik de nagyon rosszul esik hogy nem kellek neki,de más fiúkkal jóban van?
2015. dec. 3. 19:06
 6/10 anonim válasza:
Na tortent valami? Kibekultetek? :)
2015. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :(

Napok óta nem beszélünk. Csak azt látom, hogy másokkal milyen jóban van és más fiúkkal beszélget és nevet ami nagyon rosszul esik. Olyan mintha nem történt volna semmi, szerintem nem is hiányzok neki amit teljesen megértek ... :(

2015. dec. 6. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőként tanulj meg helyesen írni. :)
2015. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hat akkor Figyelj szerintem hagyj idot neki aztán majd tortenik valami.
2015. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom kerüld most el amennyire csak tudod. Tudom, hogy most rossz de ha megijedt és leülepszik benne a dolog akkor ő fogja keresni a társaságod jó eséllyel.
2015. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!