Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet valakit elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elengedni? Valakit, aki sosem volt a tiéd.

Figyelt kérdés
Régebb óta komolyan tetszik nekem egy srác, randiztunk, de nem akar velem járni, ezt mondta a 6. találkozónk után. Azóta beszélünk még, de tudom már az eszemmel, hogy hiába reménykednék. Néha azonban rámtör az érzés, hogy egy másik lány lesz a szerelme, és már biztosan másokkal találkozgat - nem áltatom magam, tisztában vagyok vele, hogy lehet így - és egyszerűen összeszorul a szívem, néha az utcán is sírnék miatta. Mi ilyenkor a jó megoldás? Hogy verjem ki a fejemből, hogy ne térjen állandóan vissza? 21/ L
2015. nov. 26. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki nem volt a tiéd azt nem Kell elengedni. Egyszerûen ne agyalj rajta. Nyitsd ki a szemed és élj az eléd táruló lehetõségekkel. Mert amíg te azon a személyen agyalsz és utánna sóvárogsz lemaradhatsz életed szerelmérõl
2015. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Csak hiába mondom magamnak, hogy ne gondoljak rá, ez nem így működik.
2015. nov. 26. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Lefeküdtél vele mielőtt ezt mondta? Szerintem az a baj, hogy ennyi idő alatt nem is ismerted meg rendesen, ezért egy idealizált él kép róla a fejedben.. voltam ilyen helyzetben, zárd ki az életedből amennyire lehet, és idővel tovább fogsz tudni rajta lépni.


25N

2015. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, már lefeküdtem vele. De nem most, hanem régebben. Egy egyetemre jártunk, már egyszer összekavartam vele. Most könnyebb lesz, mert már máshova járok. Köszönöm a válaszokat! Igyekszem! :)
2015. nov. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!