Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal lassan 3 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal lassan 3 éve együtt vagyunk! Fél évente találkozgat az első szerelmével! Szeret de félek sosem lesz képes elengedni őt!? Olyan érzés mintha visszajárna valami miatt mintha én nem lennék elég jó neki?!

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak barátok. Nem mindenki van örök haragban az exeivel.
2013. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam már erre is!Csak mivel elég féltékeny típus vagyok próbáltam találkozót szervezni a lánnyal, hogy beszélgessünk és nyugodtabb legyek sosem találkozott velem!Mert mindig azt írta majd most nem alkalmas nincs ideje!Rá pár napra írt neki a barátom!És volt ideje!
2013. júl. 14. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél évente nem sok!Nekem is van olyan exem akivel joban vagyok,a férjemnek is(mivel ö állatorvos "sok" ex viszi hozzá kutyát-cicát).A csaj lehet azért bujik ki a találka alól,mert fél,hogy cirkuszolni akarsz.Javasold találkozzatok hármasban(ha neki is van barátja négyes en).Mi kölcsönösen ismerjük egymás exeit akivel tartja valamelyikük a kapcsolatot.Ha ettöl elzárkoznak akkor kezdenék gyanakodni... 31/n
2013. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon hálás vagyok a válaszokért!:)

Ilyen pozitív válaszra volt szükségem!Igen neki is van már több mint 2 éve!Megfogadom a tanácsot!:)

Még egyszer köszönöm!:)

2013. júl. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!