Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti hogy látjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy látjátok ezt a helyzetet így férfi szemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Exemmel tavaly tavasszal mentünk szét,de jóban maradtunk,beszélünk is néha,hogy kivel mi újság van. Mondta korábban hogy jobb is hogy egyetem mellett nincs senkije,mert hogy durva ez az év. De nekem meg szokott olyanokat írni (szereti a humorom,szép vagyok) amiről nem tudom mit gondoljak. Meg kérdezte egyik nap,mi újság a barátommal (akivel nyár végén jöttünk össze). Tegnap pedig kitett egy szomorú számot aminek a szerelem a témája (nem nyálas:D) A történethez tartozik,hogy szeptembertől abban a városban tanulok ahol ő is lakik (a távolság miatt lett vége,ritkán találkoztunk)

Nem akarok túl sokat,vagy semmi marhaságot belemagyarázni ebbe,ezért kérdezem hogy ti mit gondoltok erről? (20/l)



2015. okt. 20. 14:21
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Shift+del.

Am semmi extra, ha már a közelbe leszel, dugna, mint a lopott biciklit.

26/F

2015. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írjatok még:)
2015. okt. 20. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit kellene írni?


Kitett egy számot? Direkt a te adatlapodra? Ha nem akkor nem jelent semmit, ne női aggyal akard megérteni a férfiakat.


Bókol, mert persze ha lenne benned hajlandóság akkor a potyapunci jól jönne azért.

2015. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!