Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez az érzés? Elhagyta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés? Elhagyta miattam a nejét, de nem érzem úgy, hogy ez jó lenne

Figyelt kérdés

Tavaly előtt tavasszal kezdődött az egész. Először nem volt semmi testiség, az rá 1-2 hónapra következett... És utána elmondta, hogy belém szeretett, elhagyja miattam a feleségét. Akkor leállítottam, hogy ezt fejezze be, nem hagy el senki senkit, jó ez így. Pár havonta ez rájött, akkor elmondtam a szokásos szöveget, hogy miért ne tegye, erre októberben közölte, hogy beszélt az ügyvédjével és beadja a válópert, szeretné, ha odaköltöznék hozzá. Ezt minden előzmény nélkül.

Mondtam neki, hogy szeretem és jó vele a beszélgetés, a közös programok és a szex is, de komoly kapcsolatba nem kezdenék vele. Aztán a vége csak összeköltözés lett...

Mindent megtesz értem és számíthatok rá, de nem érzem azt a felhőtlen boldogságot, egyszerűen ez így nem jó.

Én független voltam 14 éves korom óta, sosem kellett megmondanom senkinek, hogy hová megyek, meddig leszek, nem volt cirkusz, ha elmentem este és másnap reggel értem haza.

Én nem vagyok olyan, mint a neje és soha nem is leszek... Persze nem is azt várja, hogy 21 évesen úgy viselkedjek, mint egy közel 40 éves. Semmit nem vár el, nem akarja, hogy megváltozzak, de mégis úgy érzem, hogy ez nekem nem megy.

Pedig rendes, szeret, külsőre és belsőre is tökéletes, a barátnőim is megmondták, hogy ölni tudnának egy olyan pasiért, mint Ő.

Pl. mondtam, hogy nem érzem jól magam abban az ágyban, amiben a feleségével aludtak... 2 napra rá kicseréltette egy teljesen újra. Csinált egy hatalmas születésnapi bulit nekem, még az egyik legjobb barátnőmet is hazarepítette az USA-ból és tökéletesre szervezett mindent.

Szóval nincs vele baj, de én mégsem érzem teljesen boldognak magam, hiányzik a "régi" életem, a függetlenség.

Mit csináljak??


2015. nov. 27. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted. Ennyi.

5-10 év múlva rádöbbensz, hogy a legszebb éveid pazaroltad el rá. 19/N

2015. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindez nagyon jó, de csak akkor, amikor felmutatta neked a konkrét válást igazoló dokumentumot. Jól bevált tanács előző generációs nőtársainktól.
2015. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

jól van ez így


ha mást keresel ott meg mindig a pénzzel lesznek bajaitok


el kell dönteni, hogy rendben van-e hogy az egzisztencia megteremtésének "kalandját" kihagyod. ha nicns rendben akkor lépni kell. Ha ez rendben van itt akkor nyugodtan, mert ha most nem vagy jól nem leszel jól mással sem.

2015. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szereted másrészt valószínüleg nem is voltál "kész" erre! 20-on évesen én nekem is volt viszonyom nős pasival csupán kíváncsiágból de most 30 évesen már tudom ez részemről csak tényleg kiváncsiság volt. Előbb utóbb te úgy is le lépsz ő ezt érzi azért próbál mindent megadni. Szerencsétlen majom! :D
2015. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neki kapuzárási pánikja van, te meg nem szereted őt. Összeköltözni sem kellett volna vele.


Fiatal vagy, véget vetnék ennek és élném újra a régi életem.

2015. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

"És utána elmondta, hogy belém szeretett, elhagyja miattam a feleségét. Akkor leállítottam, hogy ezt fejezze be, nem hagy el senki senkit, jó ez így. "

Azért sokat elárul rólad ez a dolog.Az szóba sem jöhet,hogy elvál miattad de azért d ugni összejárhattok,azzal nincs baj..

Van a hozzád hasonló nőkre egy kifejezés:Luxusprosti

20 éves kislány jobb mint a 40-es feleség.Talál egy másik 20 évest majd és a mostani feleség sorsára jutsz.Ez az egyik oldal.

A másik,nem szereted de vele vagy,tetszik hogy mindent megtesz érted.Luxusprosti...jobb kifejezést nem tudok...Bocsi.

2015. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsókám, nézz már utána a fogalmaknak, mielőtt ilyen bőszen használni kezded őket. A luxusprosti eléggé mást jelent...
2015. nov. 27. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretnél vele komolyabb dolgot,nem szereted de vele vagy mert:"mondtam, hogy nem érzem jól magam abban az ágyban, amiben a feleségével aludtak... 2 napra rá kicseréltette egy teljesen újra. Csinált egy hatalmas születésnapi bulit nekem, még az egyik legjobb barátnőmet is hazarepítette az USA-ból és tökéletesre szervezett mindent."

Ezt szerintem úgy hívják,hogy luxusprosti.

Fogadd el és törődj bele...

2015. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mit fogadjak el? :D

Egy idegen véleményét rólam? Ugyan már, ne nevettess...

Attól, mert van pénze, ahogyan nekem is, még nem vagyok luxusprosti. Azt is írtam, hogy szeretem.

Ennyire nem megy az olvasás?

2015. nov. 27. 21:32
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szereted de komoly kapcsolatot nem akarsz.

Akit szeretek azzal komoly kapcsolatot szeretnék nem csak összejárni d ugni..

Neked is van pénzed...gondolom...

2015. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!