Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakibe nagyon szerelmes voltál, vagy nagyon tetszett, és ez az érzés csak (! ) azért múlt el, mert megismertél valaki mást?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!


Meg olyan is volt, hogy addig nem felejtettem el az exet,amíg nem lettem hirtelen másba szerelmes,pedig exemmel már rég szakítottunk akkor.

2015. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átfedés volt, de nem az új ismeretség volt az oka ezekben az esetekben, hogy túltettem magam a régin.
2015. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A változatosság gyönyörködtet.
2015. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2015. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én régóta tartós kapcsolatban élek.Nagyon szeretem a párom és ő is engem.Azért megnézem én is a jó pasikat és ha beszélgetek egyel zavarba is jövök.Viszont nem hagynám el ilyenért a barátom,mert akkor ennek sosem lenne vége. Mindig ez az ördögi kör lenne,hogy együtt vagyok valakivel aztán idővel elmúlik a rószaszín szerelem és megint kell valaki akivel ezt átélhetem.Ezek nem igazi szerelmek,csak fellángolás.
2015. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Kicsit sem akarsz trollkodni ezzel a névvel.:D

2015. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha beteljesületlen szerelemről van szó,és tudod,hogy ő lenne az igazi,nem hinném,hogy el tudná feledtetni más.
2015. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Életem egyetlen fellángolása múlt el részben egy ilyen miatt. Megismertem valakit és rájöttem,hogy talán csak amiatt is volt ez,mert magányos voltam (akkor lett vége az előző kapcsolatomnak). Emiatt egy teljesen másmilyen lányba estem bele,mint ami én vagyok és mindent elnéztem neki. Aztán megismertem valakit,aki miatt rájöttem,hogy én milyen lányra vágyok igazán. Aztán jött egy újabb hazugság és hopp,el is múlt az a láng.

De csak emiatt tudtam ezt észrevenni. Ha igazán szerelmes az ember,akkor szerintem immunis mindenki másra.

2015. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többnyire ez szokott történni, hogy megtetszik az embereknek más, beleszeretnek másba, ez elég gyakori semmi extra nincs ebben.
2015. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!