Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok olyan helyet, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan helyet, ahol CSAK kettesben vagyunk, meleg hely és nem zavar senki?

Figyelt kérdés
A csajjal nem ez lesz az első randi, de most az volt a kérése, hogy olyan helyen legyünk, ahol csak kettesben vagyunk és nem fázik, vagyis zárt tér... Tudnátok mondani pár helyszínt, ami a kritériumoknak megfelel??
2013. szept. 17. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Konkrét helyre gondolsz, vagy típusra? Mert mondanám, hogy kávézó, én ismerek olyat ahol ketten elszeparáltan tényleg minden szem és fül elől rejtve lehet leülni, de ez nálunk van. Merre élsz?
2013. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

De sok eszed van, hogy még a várost sem írod le, hogy hol keresed.


De pl. Londonban tudok egy jó kis kávézót, ha érdekel.

2013. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg!! De látom rutinból mondtad... :D A leányzó kérésére kávézó és hozzá hasonló helyek kilőve, ezért is van nehéz dolgom... :/ Keszthelyen lakom, de minden helyet ismerek...
2013. szept. 17. 10:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Magyarán dugni akartok, de nincs lakás. :) Ezen a kérdésen én is régóta filózok, de megoldást még nem találtam rá. :) 23/F
2013. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hotel, motel, haveroktòl kolcson lakàs.... de ha elviszed kocsival a csajt egy szèp helyre (pl egy romantikus kilàtò), az se rossz
2013. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kék Osztriga Bár
2013. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A dugáson már túl vagyunk, lakás is van, kocsi is van, de kivételesen rá hagytam a döntést és kicsit ráfáztam vele.
2013. szept. 17. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha minden helyet ismersz, akkor miért MI segítsünk?

Segítségért jössz, hülye vagy, és még neked áll feljebb.

2013. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Miért fáztál rá vele?
2013. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ha màr mindenen tùl vagytok ès minden van, akkor mit vàrsz tolunk? cibàld be nyilvànos wc-be, vagy a moziban uljetek a leghàtsò sorba.....de jò fej vagy tesa.....
2013. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!