Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább a páromon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább a páromon?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal 2.5év után olyan dolog miatt, amit nem lehet helyre hozni (családjának senki nem megfelelő, irányították és ellenem hangolták ás ő engedte és teljesen elromlott a kapcsolatunk, pedig tökéletes volt míg nem kezdtek belerondítani).

Úgy érzem, hogy sosem fogom elfelejteni és tovább lépni.

Mivel foglaljam le magam? Barátaim nem igazán maradtak a költözködések után.



2015. nov. 28. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ezek szerint még heves érzelmeid vannak iránta, akkor hiba volt szakítani. Én a helyedben a továbblépés helyett ezesetben azon dolgoznék inkább, hogy megoldjam a vele kapcsolatos problémákat.

Megfelelő kommunikáció esetén nincs olyan, hogy "megoldhatatlan".

2015. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 évesen nagyon befolyásolja a családja. Pedig minden tökéletes volt. Nem tudom, hogy valaha tovább tudok-e lépni. Anno szakítás után ismerkedtem, éltem az életem csináltam a kötelességeim. Most egyszerűen nem megy.Nem is keres emiatt aggódom, hogy esetleg ő elfogadta és elkezdett dolgozni a továbblépésemen ez fáj is.
2015. nov. 28. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni.Egy darabjaira hullott kapcsolatot nem érdemes összerakosgatni,nincs értelme.
2015. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom !! Nem tudom hogyan tudnék továbblépni. Csak emészt az egész és nem megy egyszerűen.
2015. nov. 28. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig a történelmünk során 1 millió emberből 999.999 embernek sikerült általában 1 adta fel az életét, aztán mivel öngyilkos lett így bizonyos vallások szerint a pokolra jutott sötét gonosz helyre.


Te viszont, ha nem vagy egy debella, és nem vagy még öreg vén szatyor sem és csinosan tartod magad, akkor lehet még jó munkád, barátod, családi ház szilvafával aminek a terméséből finom pálinkát főznétek a barátoddal, közben meg röhögnél a múltadon.

A 10. pálinka után ami 45 fokos legalább akkor már arról beszélnél a drágádnak, hogy jajj szivem volt régen az a hülyegyerek barátom, jajj te, hogy az mekkora egy gyökér kis hülyegyerek volt, na igyunk nazdarovnye!

2015. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-össel egyet értek fogalmazódjon meg benned az, hogy "ki nem sz**arja le??!!"
2015. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. Köszönöm!

20 eves vagyok allitolag eleg dekorativ. Visszajslzesek alapjan, tehat fiatal is. :)

Szeretem a palinkat foleg a parommal inni :)

2015. nov. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!