Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tetszek neki, vagy csak szimpla haverság az, amit tesz? És én erre mit lépjek/tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

Tehát, idén mentem 13.-ba (szakma-szerzés utáni érettségis tagozat) és van egy srác, aki eleinte csak játékosan piszkált, meg odajött hozzám, meg padtársamhoz szünetekben, és beszélgetett velünk. Más lányokhoz is oda szokott menni, de állítása szerint csak azért, mert nem akar senkivel sem rosszban lenni.

Viszont mostanában jobban rákezdett a piszkálásomra, és ezt senki mással nem csinálja, csak velem. Valamelyik nap 2 emeletet kergetett, és mikor kérdeztem, hogy "Te ezt élvezed?" akkor azt felelte, hogy Igen!", és közben szélesen mosolygott. Arra a kérdésemre pedig, hogy "Nem unod még?" azt felelte, hogy "Nem!"

Ráadásul, mikor egy szimpla esernyőn(!) hadakoztunk, valaki mondta, hogy "Tisztára olyanok vagytok, mint a szerelmespár!", erre nem tiltakozott, csak annyit mondott, hogy "Mi van? T'án irigyled?"...


És volt már kb. 1 hónapja egy nagyobb csalódásom, ami abból adódott, hogy rosszul olvastam egy másik srác felém küldött jeleit, és mikor bevallottam neki az érzéseimet, finoman próbálta közölni velem, hogy ő nem így érez. Épp ezért nem szeretnék ebből se egy kínos helyzetet kihozni.

Várjak, míg ő lép? Mert az ebben az esetben nagyon rossz lenne, viszont kezdeményezni se szeretnék nála, mert az meg hülyén nézne ki.



2015. okt. 17. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Te, Te biztos 19 vagy? Mert ilyen kérdéseket 15 éves kor alatt szoktak írni. :D
2015. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Tisztára olyanok vagytok, mint az ovisok.
2015. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, 19 éves vagyok, ahogy ő is annyi.

Igen, ovis szint, biztosan. Tudom én is, és talán ő is, hogy nem valami korunkhoz illően viselkedünk, de ez van. Miért gond ez? Minket annyira nem érdekel, mert néha a suliban lévő egyhangú élet feldobására nagyon is jó. :)

Igaz, a kérdésemen, és a hozzáírt szövegen nem éppen az jön le, hogy érett felnőttek vagyunk. Érthető, de szimplán csak a benne lévő tartalom miatt érezhető így.

Csak válasz(oka)t szerettem volna kapni, ennyi. (Tudtommal az egész oldalnak ez a célja, nem?)

2015. okt. 18. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!