Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan lépjek tovább viszonzatlan szerelmen. Valami világmegváltó ötlet?

Figyelt kérdés
Az első, eddig egyetlen szerelmem egy olyan srác volt, akinek nem is kellettem, csak néhány dologra voltam jó. Ezzel tisztában vagyok, és tudom hogy nem a legjobb ember, mégsem tudom kiverni a fejemből, és sokszor érzem magam borzasztóan miatta. Már rengeteg idő eltelt azóta, mióta beszéltünk, de nem érzek senki más iránt hasonlót, pedig szeretnék. Létezik annyi idő,hogy elfelejtsem és ne hiányozzon? Mi segíthetne?
2015. szept. 7. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is nem árt tényleg és komolyan tudatosítanod magadban mindazt amit fel is soroltál. Tisztában vagy vele, hogy kihasznált ezt értem és sajnálom de ezt jó lenne ha még jobban magadba sulykolnád. Hogy kihasznált TÉGED egy olyan VALAKI akinek TE odaadtad volna a szíved. Lehet komikusan hangzik de én úgy voltam vele, hogy mihelyst ezt elmondtam magamnak igaz nem egyszer hanem sokszor tényleg rájöttem arra az egyébként közhelyes, romantikus filmekbe illő alapigazságra, hogy bakker ennél én is többet érdemlek! Mert egy érző szív vagyok és igenis nem egy ilyen férfit/nőt szánhatott a sors nekem.
2015. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közhelyes, de létezik. Sőt van olyan társ is aki megbecsül, szeret, akinek te vagy a legfontosabb. Két dolgot mesélnék neked, talán segít. 16 évesen azt hittem szerelmes vagyok, vak voltam, megcsalt, kihasznált. Szakítás után megtaláltam a párom, akivel 28 éve együtt vagyunk.Ma már tudom, hogy egyetlen percet sem érdemelt meg, amit vele töltöttem.

Aztán mikor a lányom volt 16-17 éves, és láttam, hogy hasonló helyzetbe készül, elhajtottam a fiút, amit jól tettem, mert az idő engem igazolt, tisztességtelen ember lett belőle. Ma hálas a lányom, mert megtalálta Ő is a párját, és érdemes volt kivárni,persze akkor másképp látta.

Egy utolsó tanács! Ha van olyan barátod/barátnőd, akiben maximálisan megbízol, mert rászolgált, nos ő átsegíthet ezen.De ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

2015. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Te döntéseden is múlik, hogy mennyi idő múlva lépsz tovább. Próbálj meg a negatív tulajdonságaira fókuszálva sos kiszeretni belőle, mert csak a saját szenvedésed húzod. 6 hó,1,5 év alatt bőven túl kell lennia az ilyesmin és tudatosan jól érezni magad (barátok, hobbi, sport), így gyorsabban enyhül a féjdalom. Közhely, de ez van.
2015. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fog sikerülni Kérdező, ebben biztos lehetsz. Hogy a magam példáját említsem, több mint 10 éve megtetszett egy lány nagyon. Még középiskolában. Majdnem lett is valami,de amekkora hülye idióta barom vagyok, mégsem lett. Képtelen vagyok elfelejteni őt azóta is, és mondom, ennek már 10+ éve...

Lehet próbálkozni olyasmikkel mint pl. a Tyrian 2000, ez akár hosszú távon is beválhat, de teljesen akkor sem fog sikerülni továbblépni.

2015. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:(
2015. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült xD
2015. nov. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!