Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van másnak is hasonló problémája?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van másnak is hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Egyszerűen boldogtalan vagyok, elégedetlen, zsörtölődő, dühös, mert nem vagyok a lányok számára vonzó külsőre sem, így alig sikerült pár lánnyal smárolnom eddig plusz egy lánnyal sikerült csak a szexig eljutni is, egy másikka meg annyit sikerült összehoznom, hogy leszopott. Azon túl, hogy nem kell most fullos csajokra gondolni jobban zavar, hogy lényegében észre sem vesznek a lányok, mert külsőre nem vagyok egy magas, kigyúrt, ritka jóképű álompasi, inkább nézek ki egy cuki, aranyos kisfiúnak. Persze 12 éves kislányoknak van, hogy bejövök, de nekem nem ez a célom, hanem, hogy vonzó érett 16-25 év körüli lányoknak kelljek végre úgy igazán. Hiába van most egy 14 évs barátnőm, ez sem boldogít. Folyton attól félek, hogy megcsal egy helyes hapsival. Csak az nyugtat, hogy ő maga sem egy hű, de szép lány, de mivel a lányoknak nem kell szépnek lenniük a sikerhez, így inkább félek, hogy úgyis megcsal és elhagy. Igazából van egy olyan érzésem, hogy csak azért jött velem össze, mert önbizalomhiányos és úgy hiszi nem kaphat helyesebb fiút és ez is csak csökkenti az önbecsülésem. Jó lenne, ha én is bejönnék a lányoknak, de csak olyan lányok vesznek nagy ritkán észre, akik nekem be se jönnek külsőre, nem is vonzanak, de már adok esélyt nekik mivel úgysem kaphatok vonzó lányokat, ők csak rondának neveztek eddig, bár nem értem miért, hisz egy cuki, aranyos fiú nem lehet ronda szerintem. Inkább az elhet a baj, hogy nem vagyok magas kigyúrt típus és nem vagyok tökéletes kislányos arcú sem, semmi orral. Mint ezek a kis homokos kinézetű szőrtelen orratlan nagy lányos szemű fiúk manapság, akikhez úgy vonzódnak a mai lányok. ÉN inkább csak cuki, aranyos kisfiú vagyok, sajnos. Ez miért nem jön be egy lánynak sem manapság?

2014. aug. 28. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy től fiatal vagy... Hány éves és vagy? 15? 16?
2014. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér vagy, hogy így beszélsz a barátnődről.
2014. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!