Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják sokan fel a távkapcsolatot, amikor szerintem, ha igazán szerelmesek vagyunk valakibe, képesnek kéne lennünk hónapokig is várni rá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják ők nem bírnának távkapcsolatot, de ezt nem értem, szerintem, ha igazán szeretünk valakit, akkor nem érdekel hogy nincs veled, hanem elég a tudat, hogy ott van valahol és gondol rád. És abban a tudatban élni milyen jó volt mikor együtt voltunk és milyen jó lesz mikor újra együtt leszünk
2012. nov. 27. 12:45
1 2 3 4 5
 1/47 ASOT ***** válasza:
100%

A tudat??

A tudat az teljesen más mintha magad mellett tudnád őt, egy érintés sokszor többet ér 100 kimondott szónál.

2012. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek.. Voltam együtt 4 évig olyan emberrel, hogy, majdnem teljesen kikészültem.. Ha vele kibírtam 4 évet, nehogy már a mostani szerelmemre ne tudjak várni 2-őt, amíg együtt lehetünk rendesen.. Addig havonta találkozunk egyszer-kétszer kb.. Mindenki hülyének néz, de nekem megéri, ki fogjuk bírni..
2012. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%

"ha igazán szeretünk valakit, akkor nem érdekel hogy nincs veled, hanem elég a tudat, hogy ott van valahol és gondol rád."


Na látod, ez egy fasság. Sokan azért is boldogtalanok a távkapcsolatban, mert ezt bemagyarázzák maguknak. Egy párkapcsolatban igenis fontos a másik közelsége. Mi értelme van az egésznek, ha hetekig nem láthatod a másikat, nem érintheted, nem hallhatod a hangját, stb...

Függtök az utazástól, attól, hogy ki mikor ér rá. Féltékenység, megőrülsz, hogy a másik mit csinálhat, stb...

Csak akkor van értelme, ha előtte sokáig együtt voltatok és van kilátásotok a jövőre. Frissen belekezdeni nagy hülyeség.

2012. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
ASOT: Nyilván jobb egy közelség, érintés a tudatnál, de szerintem az a legrosszabb, ha egyáltalán nincs, tehát inkább ott van tudati szinten bennem, minthogy egyáltalán ne legyen
2012. nov. 27. 12:53
 5/47 A kérdező kommentje:
Továbbra is az a megállapításom, melyik a rosszabb tudati szinten van csak veled vagy egyáltalán nincs
2012. nov. 27. 12:55
 6/47 anonim ***** válasza:
Mert ma már kétnaponta dugni akarunk.
2012. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:

Az ha egyáltalán nincs senkid sokkal jobb, ugyanis nem hiányzik, nem gondolsz állandóan rá, szóval ez is zsákutca.

Ha meg nincs senkid bármikor találhatsz egy új párt, akivel normális kapcsolatban együtt lehetsz.

Semmi értelme párkapcsolatban erőlködni, nyilván az értelmes körülményeken kívül.

2012. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

"Továbbra is az a megállapításom, melyik a rosszabb tudati szinten van csak veled vagy egyáltalán nincs"


Max egy kapcsolatfüggőnek. Én inkább vagyok egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban.

Ráadásul így bármikor találhatok magamnak egy közelit is.

2012. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 ASOT ***** válasza:

Erről oldalakon át tudnék felhozni ellenérveket, de inkább nem teszem.


Alapból bele sem megyek távkapcsolatba soha! Aki belemegy az maga döntött úgy.


Aki belement az viselje el amivel jár.


Nem muszáj és nem kötelező semmi sem.

2012. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Erherzognak ott a pont !!!!!
2012. nov. 27. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!