Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj, hogy nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogy nem úgy terveztem az elsőt, ahogy megtörtént? Miért kell haragudnia?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Nyáron az unokatesómat elkísértem egy buszos útra, amit szerveznek iskolásoknak, Brüsszel-Anglia-Párizs-Disneyland, közben tranzitszállások, mobilhome, stb. A legjobb barátnője eltörte a karját az út előtt 4 nappal, SOS kellett valaki és én voltam a "szerencsés" kiválasztott.

Ott megismerkedtem egy fiúval, nagyon jóban lettünk és lefeküdtünk hazafele a tranzitszálláson, nekem az volt az első... Azóta is együtt vagyunk, minden jó, szeptembertől összeköltözünk.

Viszont mondta ma, hogy decemberben lesz a 6. hónapfordulónk (mikor lefeküdtünk) és hogy elmehetnénk wellnessezni pár napra, én pedig poénból mondtam, hogy "hát ja, ha már az első olyan különleges körülmények között történt..". Erre kérdezte, hogy ezt miért mondtam, én pedig azt válaszoltam, hogy nem gondoltam volna, hogy ez motelben veszítem majd el egy olyan sráccal, akit 2 hete ismertem. Az volt a válasza, hogy akkor menjek a Danival wellnessezni, majd vele biztos különleges lesz (nagy plátói szerelmem volt, de amióta együtt vagyunk a barátommal, kb. annyi a kommunikációnk, hogy "Szia").


2015. nov. 29. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ment át neki a poén. Ezzel nem tudsz mit csinálni, olyan barátod van akinek nem lehet ilyeneket mondani, mert rinyálni kezd. Vagy elfogadod vagy megmondod neki, hogy gáz az ilyen féltékeny rinyálása. 21/F
2015. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Rosszul esett neki, mert ezzel azt éreztetted vele, hogy nem volt oylan jó, mert te nem ilyenre vágytál.
2015. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudta, hogy jó volt...

És igen, máshogy terveztem el éveken át, sőt, nem is vele. De ettől függetlenül nem hibaként fogom fel.

2015. nov. 29. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mond el neki is, hogy lehet, hogy nem így képzelted, de sokkal jobban alakult, mintha úgy történt volna meg, ahogy eltervezted
2015. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!