Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még az életemben nem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még az életemben nem voltam boldog, sose találtam meg az igazit, és soha nem sikerült semmi az életemben, miért? Az élet úgy hozza hogy ha nem sikerül semmi akkor nem is fog, mert így van megírva

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Rád jár a rúd. Nem mindenkinek jön össze az élet. és ez nem vicc
2015. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves vagy? Ha jól sejtem még alsó hangon is az életedből 3x annyi lehet hátra, mint amit leéltél ...
2015. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem sem jön össze semmi,de már megszoktam.Mindent leszarok,nem panaszkodok másoknak,amikor meg nekem panaszkodnak olyanok akiknek jobb,csak bólogatók nekik.Keress olyan dolgokat,amikkel letudod foglalni magad,meg egyedül is jól érezni. :)
2015. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha az Igazit keresed, kosd fel a felkotnivalot, mert ez nem egy kispalyas foldi parkapcsolat :) Ha hiszel benne, hogy O letezik, akkor nagy valoszinuseggel igy is van, csak akkor meg nincs szukseged igazabol senki masra, amig Vele nem talalkozol.
2015. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha fiú/férfi vagy, és ronda/alacsony, akkor ne számíts változásra!
2015. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Én megtaláltam, erre megcsalt egy hegyi troll nővel. Inkább ne találtam volna meg:(

Hidd el, jobb szerelem nélkül.

2015. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
52%
Ha úgy állsz hozzá, hogy nem sikerül semmi, akkor nem is fog.
2015. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anytkat. Én is lepontoztam mindenkit.
2015. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!