Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új életet szeretnék kezdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Császár kérdése:

Új életet szeretnék kezdeni, de nem tudom hogyan, vannak terveim de nem tudom hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy ötödik osztályos lehettem amikor azon vettem észre magam, hogy mindenki kerül engem.


Igazság szerint "kapa fogak" alakultak ki a számban egy kis kori baleset miatt és emiatt mindig kerültem a többi gyereket és a társaságukat. Később megszoktam, hogy midig egyedül vagyok, vagy maximum 1-2 ember barátkozott velem az osztályból. A csajok mindig kerültek és a nagy dumás osztálytársaimra buktak. Később ezek miatt meghíztam. Utána elhatároztam hogy megváltozom, de nem tudtam hogy csináljam. Elkezdtem diétázni. Igazság szerint kisebbségi érzésem van a múlt miatt. Sosem tudtam beilleszkedni vagy közeledni valakihez normálisan.


Először kitaláltam azt, hogy elkezdek gyúrni hogy legyen egy kis önbizalmam. De aztán végül nem tettem. Igazság szerint nagyon zavar, hogy nem tudok beilleszkedni sehova és zavar, hogy míg más ragyás képű és idióta addig megkap minden jó csajt, nekem meg akinek sima az arcom és 23-24cm-es a farkam nem tudok megkapni senkit a gyerekkori traumáim miatt. Úgy vélem hogy ilyen adottságokkal nekem kellene megkapnom sok csajt.


Már gondoltam arra is, hogy belekezdek a Fegyencedzésbe meg elkezdek eléggé divatosan kinézni, mint a legdivatosabb pasik a címlapokon. De ha mindezt el is érem akkor is ott lesz bennem azaz érzés, hogy hiába változtam meg akkor is lúzer maradok. Sose álltam ki magamért és hagytam magam mások által elnyomni. Az érdekelne, hogy hogy vehetném rá magam arra hogy több önbizalmam legyen és hogy keltsem fel mások érdeklődését. Hogy érjem el, hogy ne gondoljak úgy magamra mint egy lúzerre.


Akik azt hinnék, hogy kamu a kérdés nem az.

Mondhatják sokan, hogy persze 23-24 centis farokkal hogy nem tudtál szerezni minden napra magadnak valakit. Nos úgy hogy amikor hízni kezdtem még kicsi voltam úgy negyedik osztályos és akkor még nem nő ekkorára az embernek. Sosem foglalkoztam a csajokkal, mindig a PS-emmel foglalkoztam és úgy meghíztam hogy a farka mamikor legutoljára mértem kiskoromban akkor csak 13 centi volt. Most hogy fogytam most mértem meg újra és nem nem a seggemtől meg ilyenek. XDD Biztos azt is kérdezik majd, hogy miért nem a szex részbe írtam és azért nem, mert ez főként a társasági életet érintő téma.


Szóval dióhéjban az érdekel és ezzel szerintem nem vagyok egyedül, hogy ha valaki lúzer volt, a csajok nevettek rajta vagy kerülték, a nagymenők meg folyton megalázták meg lenézték szóval... hogy hogy tegyen szert önbizalomra? Mostanában arra is gondoltam, hogy megtanulok Thai-Box-olni és ezzel is nőni fog az önbizalmam. De félek hogy a csajoknak nem leszek jó.


25/F



2014. okt. 25. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
"A Császár" 24 centis farokkal. Ezért nem kapsz meg senkit.
2014. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :3

"A Császár" nevet Shao Kahn után vettem fel.

Nem tudtam mi legyen a felhasználó nevem és közben egy Mortal Kombat videó ment a háttérben és akkor láttam meg Shao Kahn-t aki a játékban "A Császár" na.

2014. okt. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!