Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozza úgy az élet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza úgy az élet, hogy közbejöjjön mindig valami? Lehet olyan, hogy nem ez a megfelelő idő és majd később mondjuk évekkel később összejön végre és együtt leszünk? Leírom a lényeget.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már lassan 1 éve írogatunk egymásnak facebookon és többször megbeszéltük, hogy találkozunk, de mindig az élet közbeszólt. (családi gondok, komoly betegség stb. ) és volt, hogy emiatt megbeszéltük, hogy lehet ennek semmi értelme és inkább töröltük egymást. De aztán mindig hiányoztunk egymásnak és újra elkezdtünk beszélgetni. Meg is beszéltünk egy találkozót, de az anyukájánál kiderült, hogy rákos nekem meg itthon voltak gondjaim a szüleimmel, ezért megint nem jött össze. :S Amúgy kicsit messze lakunk egymástól.
2015. jan. 9. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel..

Ha mindketten probaltok erte tenni akkor drukkolok..

2015. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy az anyukája rákos neked pedig gondjaid vannak a szüleiddel, egy pár órás találkozót össze tudtok hozni, vagy ezek a dolgok megakadályozzák, hogy akár csak ennyi időre is elhagyjátok a lakást?
2015. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindkettotok kerdezze meg otthon,hogy lesz-valami problema,mert ha nincs akkor vegre talalkozhattok.Hany evesek vagytok?
2015. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eleve másfél órás lenne az út, és mivel az anyukája rákos most bent van a kórházban így nem kap semmi pénzt, az apukája fizetéséből nehezen élnek meg ,3-an vannak testvérek, nekem meg az otthoni gondok miatt el kell költöznöm meg munkát találnom...
2015. jan. 9. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Na ja de a mai világba ez nem számít... Tolerancia kb. annyi hogy "jó ha gyüssz akkó lapát".

2015. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mindketten 18 évesek vagyunk
2015. jan. 9. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem neked se lenne jó ez a párkapcsolat ha ilyen messze laktok egymástól. Nagyon ritkán fogtok találkozni főleg ha már 1 éve nem tudtok pár órára kettesbe lenni.
2015. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!