Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. arra,hogy több évig barátok voltatok és kezdesz másként tekinteni rá?Vagy eleinte csak tetszik valaki,aztán egyre jobban megismered és úgy alakul ki?

2015. dec. 6. 12:13
 1/6 anonim válasza:
Én egyszer szerelmes lettem egy lányba, akit nem is ismertem... :/ Még most is av vagyok. De minek? Úgyse lesz az enyém... A szerelem nem az én műfajom... 16/f
2015. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*az vagyok
2015. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam eleve úgy működik, hogy attól, hogy valaki mondjuk külsőre tetszik, még nem feltétlenül tudok hozzá vonzódni, ahhoz kell, hogy ismerjem valamennyire, illetve fontos, hogy hogyan viselkedik velem. Ha érzem az érdeklődését, figyelmét, és a számomra fontos tulajdonságok megvannak benne, akkor fokozatosan ki tud alakulni vonzalom.

A mostani párommal így volt: ismertem közös társaságból, és több hónap után kezdtem el vonzódni hozzá. Addig nem nagyon beszélgettünk kettesben, csak a közösségi megnyilvánulásait ismertem, ami szerintem hitelesebb, mint egy direkt randizós helyzet, amiben mindenki próbálja a legjobb arcát mutatni. Így viszont elég alaposan megismertem, a hibáival együtt. Plusz érzékeltem részéről valami érdeklődés-félét, és ez így együtt elég volt a vonzalmam kialakulásához. Aztán elkezdtünk találkozgatni, és a mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, a második ilyen találkozón össze is jöttünk.

2015. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi időre van szükség,hogy kialakuljon?
2015. dec. 6. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4: Szerintem ez egyén- és helyzetfüggő. Nem lehet általánosítani. Nekem kb. 4-5 hónap volt úgy, hogy heti-kétheti rendszerességgel találkoztunk.
2015. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell régóta ismernetek egymàst. A pàrommal több, mint 2 és fél éve vagyunk együtt. Mi másfél hónap alatt bele is csaptunk a dolgokba, előtte csak látásból ismertük egymást, ugyanabba a középsuliba jártunk. Nem érdemes húzni az időt, mindenre fény derül, ha erőteljesebben kezdtek közeledni egymàshoz.
2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!