Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy is érdemes belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is érdemes belekezdeni egy kapcsolatba, ha csak az egyik félnek vannak érzései (hosszú lesz)?

Figyelt kérdés

Van egy srác (ő is 19, és én is). Néhány napja bevallottam neki, hogy kedvelem. És ő azt válaszolta rá 1-2 napra, hogy aranyos vagyok, kedves vagyok, de ő most nem érez semmit. És ő ezt nagyon sajnálja. Ma is egy konkrét kisregényt írt nekem fél órán keresztül, hogy mennyire sajnálja ezt. És hogy megérti, ha látni se akarom többé, jogosan haragudni fogok rá, mert tudja, hogy megérdemli.


De igazság szerint például bátyám is úgy jött össze a jelenlegi barátnőjével (és lassan másfél éve szeretik egymást), hogy a kezdeti szakaszban nem volt szerelem, mert a barátaik hozták össze őket. Csak ismerkedtek, de eljárogattak kettesben mindenfelé és lassan, de kialakult mindkettejüknél a szerelem.


Kérdés: ha én érzek iránta szerelmet, de ő - mint fentebb írtam - most még semmit, akkor érdemes lenne megemlíteni neki ezt? Hogy TALÁN meg lehetne próbálni összeismerkednünk "lesz ami lesz" alapon?

Olyanra gondoltam, hogy téli szünetben elhívnám karácsonyi vásárba, vagy megnézni a Star Wars legújabb részét? Semmi randi-dolog, CSAK "ismerkedés" címszó alatt értve ezeket.



2015. dec. 5. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Elutasított. Kedvesen tette, de vedd annak.

Áruld el, miért akarsz olyan szekér után futni, ami nem vesz fel?

2015. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem erőltetném rá a dolgot. Nem akarom kierőszakolni belőle "csakazértis"alapon az érzést.

De ahogy fogalmazott, meg ahogy elég kétértelműen és félreérthetően viselkedett az elmúlt hetekben velem, furcsa. És pár ember mondta (nem én kérdeztem tőlük, maguktól mondták nekem), hogy szerintük kedvel engem.

Folyton a társaságomat keresi, és minden alkalommal próbál velem szóba elegyedni. Ha nem az iskolában, akkor utána FaceBook-on.

És erősen arra utalt, hogy "most még nem" érez semmit.

Csak arra keresném a választ, hogy nem randi címszó alatt, csak és kizárólag (össze)ismerkedés céljából hívnám el ezekre a programokra.

(Ennek tetejébe még ő ajánlotta nekem fel, pár hete a téli szünetes találkozást)

2015. dec. 5. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy fent írtam a legelső mondatban, 19 ő is, én is.
2015. dec. 5. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, találkozni lehet amennyiben fel tudod vállalni hogy részedröl valószínüleg mindig több lesz. Nyilván kedvel mint embert de nem szerelmes. Ha ez a felemás kapcsolat nem okoz szenvedést akkor hajrá. Elküldeni nyíltan nem akar. Még az is lehet hogy talonban tart hogy esetleg késöbb, ha úgy alakul hogy "hiánya" van és épp nem talál senki jobbat akkor elövehet a fiókból, addig meg szabadon csajozhat. Ilyenekböl szoktak lenni a "most nem vagyok képes komoly kapcsolatra, legyen csak szex" -típusú kapcsolatok.
2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan srácnak ismertem meg. ki "csajozós"...persze, tele az osztályom ilyen pasikkal, akik az osztályomban lévő 2-4 fő ribire mennek rá, ők meg persze élvezik a figyelmet és kelletik magukat.....

De őt nem érdeklik az ilyenfajta lányok. Ok, még év elején próbált közeledni az egyikőjükhöz (pont a legrosszabb típushoz...) de miután rájött, hogy a csaj nagyon nyomulós, meg nagyszájú és minden pasit meg akar kapni, inkább azóta a szünetek nagy részét a közelemben tölti. Beszélgetünk, piszkálódunk egymással, ilyesmik. :)

Most viszont összezavart...vagy ezt is csak bemagyarázom magamnak...

Lényeg a lényeg: elhívott moziba, és úgy vettem ki a szavaiból, hogy csak velem szeretne moziba menni, vagy legalábbis csak engem hívott. Haverok, más lányok nuku.

Mégis hogy viselkedjek vele az eredeti kérdésben leírtak után? Mert ezzel együtt úgy tűnik, megpróbálná velem a dolgot, mert talán szimpatikusnak tűnök és úgy van vele, hogy majd időközben kialakul az érzés.

(Barátnőm is így kezdett el járni a barátjával, akivel azóta több, mint 1 éve együtt vannak, és őszintén szeretik egymást, mert az barátnőm esélyt adott az érzéseinek kialakulnia. :) )

2015. dec. 11. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a pusztán ismerkedés jó ötlet!
2015. dec. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!