Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A vőlegényem tudott az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem tudott az apám nőügyeiről. Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés

A szüleim közel 20 év házasság után válnak az apám folyamatos viszonyai miatt. Ez eléggé meglepett, de az még jobban, hogy a vőlegényem tudott az apám dolgairól...

Oké, barátok voltak. De azért azt nem gondoltam, hogy annyira, hogy még a titkos viszonyairól, megcsalásairól is tud.

Mikor mondtam, hogy milyen rendes volt, hogy elmondta nekem (irónia), akkor annyit mondott, hogy "ne izéljek már, ez olyan férfi dolog, nem jöhetett haza és mondhatta el nekem".


2015. dec. 6. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A vőlegényednek semmi köze nem volt az egészhez. Egy dolog, hogy tudta, de nem volt joga, hogy tovább adja. Nagyon jól tette, hogy eltitkolta.


Illetve mivel lett volna jobb, ha te tudod? Elmondod anyádnak? Aztán a vőlegényed is szarul jön ki ebből.


Ez egy olyan titok, amit senki se akar tudni. Ha már a vőlegényed ilyen helyzetbe került, akkor az volt a lehető legjobb megoldás, hogy megtartja magának és nem ártja bele magát más életébe.


Nem jogos a haragod.

2015. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem.Férfiember nem árulkodik.Főleg ha nincs köze hozzá.Inkább becsüld hogy van gerince.
2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem a fater a hibás, hogy megcsalta az anyádat, hanem az, aki tudott róla? Nem értem igazán...
2015. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben adom az 1-es véleményét. Szépen kérjél bocsánatot a vőlegényedtől.
2015. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg igen is elvárnám, hogy mondja el. Ja, hogy a megcsalás férfidolog kösz. Akkor engem is férfidolog lenne megcsalni? Kiakadnék nagyon.

Ilyesmit eltitkolni nem szabad egy őszinte kapcsolatban. A fater szemétkedik ő meg falaz neki. Elöre vetíti mennyit számítasz neki. Csak nekem felháborító, hogy a válaszolók többsége helyesli, hogy asszisztáljon a "kedves" papának? Amúgy érdekelne mi mindent titkol még el.

2015. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ilyesmit eltitkolni nem szabad egy őszinte kapcsolatban."


Igen...csak hogy ez nem a ti őszinte kapcsolatotokra tartozik, hanem apádra és anyádra.

És mi sem azt mondtuk, hogy asszisztáljon hozzá, meg gyártson alibit, hogy az apukának könnyebb legyen félrekufircolni, hanem azt, hogy a vőlegényednek semmi köze anyádék életéhez.


Apád úgy döntött, hogy tudatja ezt a vőlegénnyel, de ettől még a helyzet nem változik.. a vőlegénynek semmi köze az ő életükhöz. És hiába vagy a gyerekük, neked sincs közöd ehhez a részéhez.


Valószínű a vőlegény sem örvendett ennek a kellemetlen szituációnak, de így járt el a legjobban.


Tényleg rosszul fogalmazta meg, mert ez nem férfi dolog. Ez egy olyan dolog, amit nem teregetünk ki másnak és kész, épp azért mert nem a mi dolgunk.

2015. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vőlegényed korrekt ember, így egyszerűen. Más emberek magánügye nem tartozik rá. Még akkor sem, ha közeli ismerőséről, leendő rokonáról van szó. Szart keverni mindenki tud, de nem kötelező a keverőlapátot kézbe venni. Jelen esetben a dolog anyád és apád kapcsolatát illeti, tehát már téged sem illet. Mi közöd van ugyanis a saját szüleid nemi életéhez ? Mert itt nem arról van szó, hogy apád anyagilag átverte volna anyádat vagy téged, nem arról van szó, hogy tiszteletlen lett volna anyáddal vagy veled, sőt még feltehetően arról sem, hogy ne szeretne benneteket. Csakhát vannak olyan férfiak, akik nem tudják vagy nem is akarják magukat megtartóztatni, nem élnek az önkorlátozás eszközével és akik nem gondolják, hogy a házasság szigorúan azt jelenti, hogy csak egymással szabad és lehet ágyba bújni. Szóval minden tiszteletem a vőlegényedé.
2015. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, mint kérdezőnek írtam a dolgot, de nem kifejezetten a kérdezőnek szólt.
2015. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6osnak teljesen igaza van. Főleg, hogy ez nem a vőlegényed titka, hanem az apádé volt. Semmi köze egyikőtöknek se a szüleid magánéletéhez. És ha elmondta volna, de persze kér, hogy ne add tovább? Te meg azért csak elmondod anyádnak, aki esetleg tud róla? Vagy kiderült volna, hogy ő is félrelép? Ebből ki jött volna ki szarul? Szerintem a vőlegényed jól tette, hogy nem mondott semmit.

L/25

2015. dec. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!