Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt vagyok az apám főnökéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok az apám főnökével. Normális, hogy ettől félek? Hogy győzzem le magamban ezt?

Figyelt kérdés

Nem elítélést, vagy bármi mást szeretnék.

Csak titokban vagyunk együtt. Eleinte nem gondoltam, hogy komoly lesz, mert 33 éves létére egy kamasz érzelmi szintjén áll, folyton bulizott, a Soundon beszélgettünk először, ahol csak fiatal, cicababa csajok vették körül. Nagyon jól néz ki, van stílusa és nem hittem, hogy bármi komolyat akarna.

Most szeretné, ha nem csak titkos viszony lenne közöttünk, hanem mások is tudnának rólunk, olyanok lennék, mint egy normális pár. De félek, hogy akkor neki ez a kapcsolat nem lenne érdekes és egy idő után beleunna.

Én teljesen tapasztalatlan vagyok, ez az első kapcsolatom, előtte nem is csókolóztam senkivel.


Mit csináljak?



2014. jan. 12. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egy ilyen kaliberű fickóval kéne indítani, ráadásul a világ legkellemetlenebb helyzetébe hozod édesapádat. Abba belegondoltál, hogy rajtad keresztül a főnöke bármikor megzsarolhatja, és ha esetleg veled épp nem oké minden, vagy szakítotok, apádnak még az állása is oda lehet?


Persze, nagyon imponáló egy magas pozícióban lévő tapasztalt ember, de ezt még nagyon meg fogod bánni.

2014. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ez a nyikhaj apád főnöke? Csak nem beültette oda az ő apucija?
2014. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

te hány éves vagy? mióta tart ez a dolog?


egyébként ezt édesapáddal is meg kellene beszélni szerintem.


bár, már lehet késő, mert ha olyan a férfi, hogy zsarolni is képes lenne, akkor már a szakítással egyhuzamban ki is rúgná édesapádat.

2014. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem lehet gond belőle, ha megértitek egymást, bár az valóban kérdéses, hogy apud hogyan reagálna rá. Esetleg nála puhatolózz előbb erről!


"Hogy lehet ez a nyikhaj apád főnöke? Csak nem beültette oda az ő apucija?"

Én 24 éves koromban lettem átlagban 50 éves emberek főnöke úgy, hogy senki nem ültetett be a vezetői székbe!

2014. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok a következményekkel is, elég sok álmatlan éjszakám volt amiatt, mert azon gondolkoztam, mi legyen.

17 éves vagyok, fél éve tart ez az egész.

Nem tudom, hogy lehetne ezt elmondani apának, amikor az a "te örökké a kicsi lányom maradsz" típus.

A barátomról elég sok rosszat hallottam (szinte csak azt), de nekem nem tűnik olyan gonosz embernek.

Jó, tudom, fiatal vagyok és naiv, meg minden. De csináltam már olyan dolgokat a kapcsolatunk alatt, amiket más pasi nem hiszem, hogy elviselt volna, vagy csak nagyon nehezen.

2014. jan. 12. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötekedni, kérdező, de ha életedben nem csókolóztál előtte, fiatal vagy, naiv, és teljesen tapasztalatlan, már-már éretlen is (és ezt nem bántásból mondom, 17 évesen az az ember..), akkor mégis miből gondolod, hogy olyan dolgokat csináltál, amiket más nem bírt volna elviselni? Mert ha a párod mondta ezt neked, akkor nagyon ügyesen manipulál és magához köt téged :)
2014. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem ő mondta.

Talán kicsit megszegtem azt, hogy senkinek nem beszélünk rólunk és a 3 legjobb barátnőmnek elmondtam a dolgot, de muszáj volt valakivel beszélnem ezekről.

Ők mondták és ők tapasztaltabbak, mint én és idősebbek is.

2014. jan. 12. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerunk, sem teged, sem a fickot, de a legjobb csaladban is a 16 ev korkulonbseg az nagyon sok. Legalabbis szerintem ilyen fiatal korban.


En 21 voltam amikor a parom 14 evvel idosebb nalam de fiatal sportos volt, nem latszott a korkulonbseg de erzelmi szinten igen. En meg bulizos voltam es vad, o mar kevesbe es inkabb a megallapodas fele huzott. Szet is mentunk...


Az csak sulyosbit a helyzeten, hogy apad fonoke.


Sajnos ismeretlenul nem tudjuk megmondani mit csinalj de szerintem probald minel tobb ember velemenyet kikerni, olyanoket akik ismernek mind2oket.


A paroddal is beszelhetsz errol, de gyanitom, hogy felnott ferfi letere ravasz es az ujja kore csavar, mert en meg olyan ferfit nem lattam, aki a nala joval fiatalabb lanyok kozeledeset elutasitotta volna es ne trukkoskodott volna, hogy a csajt megtartsa.

2014. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom elolvasod-e vagy aktuális-e még, de én 21 éves vagyok a párom 37. már 4 éve vagyunk együtt, anyukám főnöke volt, még mindig az, :) 2,5 éve élünk együtt és kisbabànk is van akit terveztünk. igaz ő nem volt csajozós tipus.

de ekkora korkülönbséggel is működhet, ha egy a gondolkodás és életfelfogás. nekem is ő volt az első, előtte volt egy kapcsolatom ahol csak csók volt és néhány hónap volt csak

2014. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!