Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi húsz fölött már pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi húsz fölött már pár hónap után biztosan ki tudja jelenteni hogy az adott nőtől szeretne gyereket? Vagy ez csak afféle "fellángolás"?

Figyelt kérdés
Párommal alig 2 hónapja vagyunk együtt, de többször szóba került már a házasság gondolata, a gyerek vállalás és hogy mindezt velem szeretné. Persze nem azonnal, de idővel...
2015. dec. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Van aki húszegynéhány évesen tudja, hogy kitől szeretne gyereket, van aki egész életében sem...
2015. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez korai. Ennyi idő alatt nem lehet ezt megmondani. Lehet, hogy épp ezt jónak látja, de ezt belátni nem lehet ennyiből. Két hónap az semmi. Két év már reálisabb lenne.
2015. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak 20 év feletti pasijaim voltak (18 évesen kezdtem a pasizást, nem meglepő :D ), kivétel nélkül mindegyiktől megkaptam ezt a szöveget, 2 hónap, fél év, egy év után is, aztán mégis volt, hogy ők szakítottak. Ebből kiindulva azt mondanám, hogy sokan beadják ezt a barátnőiknek, esetenként valaki az adott pillanatban komolyan is gondolhatja, de addig, amíg tényleges lépéseket nem tesz az ügy érdekében (összeköltözés, lánykérés, ilyesmi), addig ez csak üres duma.
2015. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ez nem kortól, nem nemtől függ, egyszerűen pár hónap alatt nem lehet megismerni valakit annyira. Szimplán mert fizikai képtelenség, hogy annyiféle szituációban lássátok egymást ilyen rövid idő alatt, ami megalapozhatná ezt a kijelentést.


Persze nem kizárt, hogy utóbb úgy lesz, elvégre az élethosszig tartó kapcsolatok is voltak egyszer 2 hónaposak.

2015. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak azt sem tudom, hogy gyereket akarok e egyáltalán, azt meg pláne nem, hogy kitől.
2015. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármi megtörténhet, de reálisan nézve ez csak alaptalan ígérgetés. Egyszerűen 2 hónap kevés egy ember megismeréséhez.
2015. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ooo akkor még az én exem is ezt mondta...sőt esküdözött hogy soha többé nem kell neki más nő és örökké velem akar lenni...ez az állapot kb egy évig tartott,aztán a második évben már kevésbé mondogatta,de szerintem még akkor is így gondolta...aztán történt valami és 2,5 év után kijelentette hogy már nem szeret és elhagyott...természetesen nem gondolom úgy hogy ez a törvényszerű lefolyása egy párkapcsolatnak,de azügyben egyet kell értenem a többi válaszolóval, hogy ezt korai megítélni ennyire az elején.Hiába gondolja/gondoljátok ezt még így,de ha elszáll a rózsaszín köd ez meg fog változni. Lehet hogy valóban így lesz,de ezt most még nem lehet tudni,nem kell elhamarkodottnak lenni.
2015. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!