Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így? Már megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Már megint vagy még mindig szeretem? Vagy csak fellángolás ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Exemmel 3 évig voltunk együtt. Remekül működött minden, aztán vett egy 180*-os fordulatot, stílust váltott, bunkó lett, nem foglalkozott velem. Utólag kiderült hogy meg is csalt, már a kapcsolatunk vége felé, de ezt már csak a szakítás után tudtam meg, mert az új énje mellett nem bírtam ki fél évnél többet. Normálisan mentünk szét, nem volt veszekedés, de nem tartjuk a kapcsolatot, csak itt-ott ha összefutunk. Ennek már 1 éve, nekem 4 és fél hónapja új barátom van, igazi főnyeremény, el sem tudnám az életem képzelni nélküle, és bár eleinte megvoltak a "pillangók a gyomorban" érzés, már elmúlt, és bár érzem hogy nagyon szeretem ezt a férfit, gyakran eszembe jut az exem. Ő volt az első igazi nagy szerelmem. Ráadásul ma láttam...elmondhatatlan, mit érzek. Olyan volt, mint amikor beleszerettem..Haja is, mindene "visszaváltott" normálisra, mint amikor még együtt voltunk. Úgy érzem, megbolondulok.

Nem tudom, mit érzek. Talán még mindig szeretem?

26/N



2014. okt. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:

*4 és fél hónapja új barátom van, igazi főnyeremény, el sem tudnám az életem képzelni nélküle,


Minden pasiról előszőr ezt nyögöd, utána mikor ex, meg ezt a szöveget, mint a másikról.


Gratu a "mély" érzésedhez.

2014. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem így megy.

Ha nem szeretném a barátomat, akkor szerinted gondolkodnék rajta hogy felketessem-e az exemet?

De olyan, mintha mindkettőjüket szeretném, csak másképp.

2014. okt. 23. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyedül önmagadat szereted, senki mást.


Kell mindegyik, mert tárgy. Akit le veszel, ha kell, és visszateszed a polcra, ha megunod.

Nem vagy való emberi kapcsolatra. Éretlen akarnok ember vagy-semmi több.Társaskapcsolatra alkalmatlan.

2014. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mintha mindkettőjüket szeretném, csak másképp


kifejted bővebben?

2014. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

38%-os, örülnék ha békén hagynál. Attól mert szar kedved van, nem rajtam kéne kiélned magad.

3: olyan fura ez az egész.

A mostani barátomat is szeretem. Ha pl. arra gondolok, hogy férjhez megyek vagy családot alapítok, ő áll a férj/családapa helyén elsődlegesen, és nem az ex.

De az exemre gondolva pedig azon jár a fejem, milyen jó volt vele lenni, és most milyen jó lenne megcsókolni, megsimogatni az arcát, elmerengeni a tekintetében...

:/

2014. okt. 23. 23:42
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Most, hogy eltelt néhány hónap, mióta feltetted a kérdést elmesélnéd, hogy mi történt? (Egy kicsit én is hasonló helyzetben érzem magamat mint te.)
2015. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!