Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek ez jellemző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez jellemző?

Figyelt kérdés

Kínlódok egy lány miatt. Nagyon tetszik a stílusa, mások szerint is összeillenénk, eleinte figyelt, aztán beszélgettünk is, de egy ideje csak én szólítgattam, mondjuk előtte sem volt kezdeményező, de mosolyogva köszönt, messziről észrevett, szóval volt remény. Zárkózott, és befeleforduló. Nagyon tiszta, nem hülyít senkit, egyenes.

Én meg nem tudom mit tehetnék, mert ha tovább szólítgatom, az már zaklatás... legalábbis szerintem. Nem akarom, hogy erélyesen lepattintson, nem magam miatt, hanem őt nem akarom ilyen helyzetbe hozni.


Csak gyötröm magam. Szomorú vagyok miatta, és valamiért nagyon érdekel a sorsa. Nincs kedvem máshoz. Vannak szépek, csinosak, normálisak. Nem érdekelnek. Nem kavarnak föl, nem érintenek meg. De ő azonnal, és mélyen. Egyből beleszánt a lelkembe, és megremeg bennem minden, amikor meglátom. Nem értem az egészet, senkivel nem voltam még így, pedig nem vagyok szentimentális típus.

Hiába döntöm el, hogy nem akarok neki megfelelni, mégis annyi mindent adnék fel miatta. Nem tudom ez normális dolog-e...


Annyi nő szeretné, ha egy férfi így állna hozzá, nem? Vagy ez visszataszító?

Az egész dolgot nem tudom ésszel megmagyarázni, és az a baj, hogy nem akarok továbblépni. Talán majd idővel, de én nem úgy szeretném szeretni azt, aki mellett döntök, hogy: "hát jó lesz ő is..", hanem hogy ez a ragaszkodás mindig bennem legyen. Egy társ, mással pedig soha.


Női szemmel ez milyen? Kell egy nőnek ez egyáltalán?


2015. júl. 19. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ez kölcsönös, akkor ez jó dolog. Szerintem hívd el valahova.
2015. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de úgy érzem megvetne. Neki polgári háttere van, nekem a szüleim nem olyan gazdagok és képzettek mint neki, és már nyugdíjasok. Náluk nem gond a pénz. Kevésnek érzem magam. Pedig nem sznobok, de úgy gondolom van egy alap elvárás. Jó munkám van, de nem tudom hogy állna ezekhez. Olyan mellett lennék nyugodt, aki mellett az első perctől érzem a teljes elfogadást. Ő nem tudom milyen. Viszont nem tudok továbblépni sem, mert állandóan rá gondolok, és felkavar, amikor meglátom. Nem értem az egészet. Az is kérdés, hogy valaki volt-e már így, és végül jó jött-e ki belőle? Másrészt ha egy lány zárkózott, akkor attól még benne ott lehet az, hogy rám vár, de közben zavart amikor beszélgetünk, és szégyenlősen reagál? Nem értem az egészet, szerintem neki is kéne valamit lépni, de semmi.
2015. júl. 19. 18:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
te szerelmes vagy:)
2015. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, állandóan ezen fogsz rágódni, hogy mi lett volna, ha.
2015. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as: Miért? Baj? :p :) Nanáá.. :)
2015. júl. 19. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:
dehogy baj, szép dolog :)
2015. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

4-es: Taktikázom. Nem akarom sem elijeszteni, sem elveszíteni.

Ha nem akar, akkor nyilván nem üldözöm. Az is kérdés, hogy egy zárkózottabb lány hajlandó lesz-e bármikor is konkrétabb jeleket küldeni, mert eddig nem tudtam eligazodni rajta.

2015. júl. 19. 18:22
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem kitartás:)
2015. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! :) Annyira kitartok, hogy aludni is nehéz miatta. :(
2015. júl. 19. 18:27
 10/18 anonim ***** válasza:
ebben a melegben amúgy sem lehet sokat és jót:D
2015. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!