Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szép az? Mitöl függ ez hogy szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép az? Mitöl függ ez hogy szép?

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan érdekes fejem van,ha keveset alszok nem igazán vagyok szép ,sokszor sirok szinte minden nap.Ezt meg is jegyzik ismeretlenek,is hogy hogy nézek ki.Mivel rossz alvó vagyok gyerekkén ,kislányként sokat sérülte is.Egy évbe ha alszok kilenc órát már 10 órát sem tudok.De amikor régen egyszer kétszer aludtam tizórát akkor ,olyan szép babás ar com van .Hasonló majdnem szimetrikus mint a babáknak.barbienak vagy más játék babának ,vagy élönek.Mért pont nálam van csak ez.Ismerek olyat ,hogy akkor szép ha keveset aludt ,akkár több napja is keveset alszik ugyan ugy szép az arca nekem meg nem pont az ellentéte.De ha alapozót vagy sminket rakok akkor még rosszabb

2015. dec. 9. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
De irigylem, hogy a legnagyobb gondod, hogy nem tudsz rendszeresen 10 órát aludni...
2015. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iq-bajnok...
2015. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak jó életem lenne és nem idegeskednék mint egyesek,neg kettesek.Jo is lenne ha jo életem lenne es tudnék aludni,nektek ugy latszik jo az életetek válaszolok,iq bajnok igen mindegyik olbasni kéne és nem a h,lyesegeket mondani.
2015. dec. 9. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvastam. Olyan érdekes fejed van, hogy ha 10 órát alszol, akkor olyan szép vagy, mint egy barbie baba, de ha nem alszol 10 órát, akkor nem vagy szép, és emiatt minden nap sírsz.

(Ehhez képest nekem tényleg jó életem van, mert örülök, ha hét órát tudok aludni, másrészt meg tök mindegy, sokkal szebb úgysem leszek, bármennyit alszom.)

De ha nem ez volt a kérdésed lényege, akkor fuss neki mégegyszer, hátha sikerül érthetően megfogalmazni.

2015. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is 5-7 orat alszom.

Csinaltass nagy szilikonmelleket es elegedett leszel. Ne aludj 10 orat.

N

2015. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pfffffffffffff :DDD Először is kisszívem, ez itt a felnőtt párkapcsolatok téma, és a kérdésednek ehhez köze nincs. Másod sorban, én mondjuk már kb. 1 hónapja napi 4 órákat alszom, örülök, ha kitolódik 5re. Mert tudod tanulni is kell, hogy ne legyek olyan iq királynő, mint amilyen te vagy most. Hány éves vagy??? 10? Elárulom, hogy kamaszoknak már bőven elég a 7 óra alvás is. Na menj, és aludj! :)
2015. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!