Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon tetszene, és egy hullámhosszon lennétek, eltántorítana az, ha kiderülne, hogy a lánynak szilikonmelle van? 22/L

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 20:57
1 2 3
 1/21 RRR ***** válasza:

nem

mint más se

az egész lényeg ,nem a darabok

2015. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
engem nem. :)
2015. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább választom a szilikon mellet, mint a folytonos panaszkodást, hogy mennyire nincs megelégedve magával.
2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Én azért elgondolkodnék, mert aki szilikondudákat csináltat, annak feltehetően önértékelési zavarai lehetnek. Kettő ilyen csajt ismertem, mindkettő kisebbségi érzésből fakadóan csináltatott ciciket magának, de egyikük jelleme sem fejlődött ettől semmit...
2015. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
és említsük meg az olyan esetet is, amikor valaki azért csináltatja meg, mert mondjuk vmi rendellenességnek köszönhetően nem olyan a melle, mint kellene... szóval nem szabad azt gondolni, hogy csak az üresfejű, tökéletességre törekvő lányok csináltatják meg
2015. dec. 9. 21:03
 6/21 Titusztitusz ***** válasza:
90%
Abban a szent pillanatban eltántorítana, amint megtudnám a dolgot...
2015. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem éreznélek kevesebbnek miatta.


23/F

2015. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretem és érzem, hogy ő is szeret akkor természetese nekem, hogy elfogadom. Lehet, hogy neki ez egy nehéz döntés volt. Azért örülnék neki ha elmagyarázná miért döntött így. Van aki alapvetően a szilikont szereti, én nem tudom milyen de szerintem nem lehet probléma, viszont úgy tudom, hogy akkor oda kell figyelni néhány dologra.
2015. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

En szilikonrajongo vagyok hetero nokent. Nekem is az van. Eloszor azt nezem meg a tukorben, aztan az arcom. Egyszeruen mindig megcsodalom a szep szilikonmelleket a nokon meg szajakat, ha eleg nagy es feszes. Azelott is hetero voltam es most is. Egyszeruen szeretem a szepet.

Tehat, ha ferfi lennek, kitoro orommel fogadnam a szilikonmelled. Minden nap sokat simogatnam. Olyan jo a fogasa.

Nincs vele problema. Vegre jol allnak a felsok:) En azota nagyon szeretem magam.

N

2015. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
igen! bepenészedik majd neki :D
2015. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!