Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztály társam és rengeteget lógunk együtt. Mellém is szokott ülni általában, amikor meg nem, akkor néha észreveszem, hogy figyel, amikor meg ránézek elmosolyodik, ezt általában viszonzom. Van, hogy egy picit hozzám bújik, meg cirógatja a nyakamat, de semmi extrém dolog. Szóval egy éve van barátja, de nem tudom, hogy most velem szeretne lenni és csak azért csinálja ezt, mert barátilag tekint rám. Tanácstalan vagyok. Bejön nekem, viszont nem akarok rányomulni. Mi a véleményetek? Értelmes választ megköszönöm.

2015. dec. 11. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Te is cirógasd. Nem tudom így eldönteni, hogy mit akar, kérdezz rá a barátjára, hogy milyen a kapcsolatuk. Barátilag egy nő nem bújik, de arra vigyázni kell, hogy ne csak pótlék legyél. Idővel kiderül, hívd el valahovà.
2015. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt ha van barátja
2015. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a barátját, csak így Facebookon láttam, hogy együtt vannak...
2015. dec. 11. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaa, a facebook....., ott sosem lehet tudni ki miért hazudozik mindenfélét,azt felejtsd el. Kérdezd meg van-e barátja, úgyis együtt lógtok mindig, egyszerű a helyzet.
2015. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdezgesd a barátjárol és a kapcsolatukról. Ha te kellesz neki nem fog olyat mondani amivel elbizonytalanítana.
2015. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!