Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki? :|

Figyelt kérdés
Van egy lány... Ha velem beszél mindig mosolyog, akármit teszek ki facebookon lájkolja, Bulikban ölelget, és a becenevemen szólít, megkértem, hogy ne úgy szólítson de ő azt mondta hogy szeretetből szólít ugy. Vajon tetszek neki???

2013. nov. 1. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen de biztos nem a fineszességedbe szeretett bele.
2013. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem undorodik tőled
2013. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rühell téged
2013. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért lájkolja minden kiírásodat meg képedet, mert tudatni akarja, hogy fent van és írj rá. Persze ha beszéltek akkor azért lájkolja mert tetszik neki, vagy mert azt akarja tudatni, hogy bejössz neki valamennyire ( szerintem, mert én akkor csinálom ezt ). Amúgy szerintem nagy esély van rá, hogy tetszel neki:) Ha már ölelget, és becézget, és azt mondja szeretetből szólít a beceneveden:)
2013. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem tetszel neki. Én lány vagyok és ismerem az ilyen szokásokat. Csak a barátod akar lenni sztem mert szeretetből szólít a beceneveden, ölelget, ilyet a báratok csinálnak. Ha nekem tetszene egy fiú biztos nem kezdeném el ölelgetni vagy a becenevén hívni ha ő nem akarja.
2013. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!