Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza? 22/L

Figyelt kérdés
10 hónap együtt élés után szakított velem párom ugyanis anyagi gondjai vannak és emiatt ideges és szerinte én csak jobban idegesítem és nem tud melóra koncentrálni..nagyon hiányzik és soha senkit nem akartam még ennyire magam mellett tudni..hétfőn szakított nagyon véglegesnek tűnik, de én még reménykedem..abba belement, h haverok legyünk viszont azt mondta sose jönne már újra össze exxel..de még nem telt el olyan sok idő.. ő 24 éves én 22
2015. szept. 17. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem más áll a háttérben. A elsődleges ok nem hiszem h az anyagi tényező lenne.
2015. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az anyagi gondok miatt nagyon feszült volt alapból azt mondta, hogy folyton ezen kattog és akkor még baszogatva is volt meló helyen..és sajnos én is baszogattam h legyen velem kedvesebb, h menjünk valamerre..de mindenre úgy reagált azonnal h full ideg lett..legutóbb is azért volt veszekedés mert a velem lévő programot nem akarta és nemis tudta teljesíteni ugyanis előtte lévő nap és este elitta minden pénzét..lehet előbb kellett volna segítséget kérnem mikor még azt mondta szerelmes de egyik napról a másikra közölte h már csak szeret most meg hiába szeret neki a karrier a fontosabb..nem hiszem el h ne lehetne egyszerre kapcsolata és karriere főleg h támogattam benne..:/ szóval most nemtudom mit tegyek, hogy belássa megy a kettő együtt és persze csak azért nem hagyom annyiba mert elvileg még szeret..
2015. szept. 17. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy számodra a párod anyagi helyzete nem igazán volt szempont. Legyenek programok de a fazon inkább elissza mert érzi hogy nincs benned empátia és csak költeni szeretnél. Te mondjuk nem tudsz elmenni valahova dolgozni hogy segítsd átmenetileg?
2015. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nana..én mindig ingyenes programra hívtam..most az volt megbeszélve h állatkert de elitta a pénzét, ami a nagyobb baj h még aznap is részeg volt és szarul emiatt sehova nem mentünk..és 10 hónap alatt sehova nem akart jönni..amúgy ha nem volt pénze tőlem kapott:) mondanám h totál kihasznált eddig és mostmár nem tud mit elvenni tőlem ezért dobott de próbálok pozitív lenni :')
2015. szept. 17. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

elitta minden pénzét...

Vergődik mert nincs pénze...

Az ALKOHOLT választja HELYETTED!

Vergődik mert a szabad idejében több időt szeretnél vele kettesben tölteni...

Karrierista de mégis az alkoholhoz nyúl?!

Nem nem karrierista egy LÚZER!

Most még szar érzés de hidd el jobban jártál h szakított veled! :)

Akire időt akarok szánni annak mindig találok helyet az életemben :)

Ha keveset keresek akkor nem élek kicsapongó pénzherdálós életet, beosztom ami van és egy keveset az a páromra is szánok!

A pénz miatt nem vergődök a párommal!

2015. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sehogy se. Ha ezzel próbálkozol, az önámítás, amivel csak az idődet vesztegeted és saját magad kínzod. A párválasztás lényege, hogy aki BÁRMILYEN okból elhagy téged, az nem is szeretett téged, ezért nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele, nem érdemel meg téged. "Havernak" sem. Az is csak elvesztegett idő. Lépj túl rajta! 22 évesen könnyű. Csak legközelebb "nyitott szemmel" szeress bele valakibe. Akkor nem érnek meglepetések.


Egyébként ha a pasi meg annyira csak a pénzre koncentrál az életében, akkor csak élni nem fog soha. Minek lenni valakivel aki egész életében elégedetlen azzal amije van? Képzeld el mellette az életet (ami baromi gyorsan lepereg ám!) és garantáltan ki fogsz belőle szeretni.

2015. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az előző vagyok. Most olvastam, hogy még iszik is...

Hát tudod, akkor még hatványozottabban javaslom, hogy mielőbb gyógyulj ki belőle és keress magadnak mást. Vagy ne is keress. Jönnek majd maguktól. Olyanok is, akik nem a pénzre meg a piára koncentrálnak, hanem rád és a leendő családjukra.

2015. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ajj de olyan nehéz...Hülye rózsaszínköd :(
2015. szept. 17. 17:35
 9/9 anonim válasza:

A rózsaszín köd elveszi az ember eszét. Nőét, férfiét egyaránt. Viszont gondolj bele. Olyankor nem az emberbe, hanem abba az érzésbe vagy szerelmes amit akkor érzel, ha vele vagy. Tanulj meg átlátni a ködön és úgy szeretni. Egészen más érzés. Akkor nincs önámítás, és olyannak látod a másikat mint amilyen valójában. Még akkor is, ha szerepet játszik, mint a legtöbben. S ha már itt tartunk, fontos, hogy te se add fel magad. Ne próbálj egy kapcsolatban olyan lenni, mint amilyennek gondolod, hogy a másik látni akar. Mert az is hazugság (szerepjátszás) ami később megbosszulja magát.


Keresés közben pedig a legfontosabb, hogy legyen önbecsülésed. Egyetlen szekér sem éri meg, hogy fuss utána.

2015. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!