Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én is és a barátnőm is szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is és a barátnőm is szereti, most mit csináljak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már szeptember óta nagyon tetszik.. De nem csak nekem hanem egyik legjobb barátnőmnek is. Egy ideig nem tudta hogy én hogy érzek ez iránt a fiú iránt szóval "ráhajtott" (beszélgettek, találkoztak stb.). De ennek a fiúnak nem tetszett a barátnőm, mert én tetszek neki. Amikor barátnőm megtudta azt mondta hogy legyünk együtt, szóval utat engedett nekem. Ami nem sikerült túl jól.. Össze vesztünk és akkor ő se meg én se voltunk önmagunk. Mindketten lettettünk róla.(a barátnőm és én),(elméletben mivel nekem is és neki is tetszik még). Nekem közben volt egy "felejtős kapcsolatom" ami nem tartott sokáig.. (1nap) neki viszont nem volt semmi ilyesmi. A barátnőm ebből kiindulva elmondta a fiúnak hogy szereti. Viszont a fiú nem szereti viszont mert még mindig én tetszek neki. A barátnőm nagyon össze tört.. Ez a fiú viszont egyre inkább közeledik hozzám. Hagynom kéne? Vagy elmondani a barátnőmnek? Tudom hogy az lenne a helyes ha hagynám de nem megy..

2015. dec. 12. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A pasinak nincs választási joga? Majd ti eldöntitek kié legyen? Szánalmas.
2015. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 napos kapcsolat XD figyi, 13 évesen a tini párkapcsolatok kategóriát ajánlom :D


amúgy meg ha fontosabb számodra a barátságotok, akkor nem kezdesz semmit a sráccal.

2015. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Barátnőd fogja fel, hogy nem Ő kell a srácnak. Ennyi a megoldás.
2015. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ki a fontosabb neked? egy fiú vagy a barátnőd?

ha a barátnőd akkor szerintem a fiúval beszéld meg hogy most nem, mert a barátnődnek rosszul esne és beszéld meg a csajjal

ha as rác akkor meg "szakíts" a barátnőddel----ez nem lesz kellemes

2015. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!