Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális lenni azzal szemben, aki iránt érzek vmit? Miért nem tudom kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Nem mosolygok rá, nem flörtölök vele, ha ő flörtöl velem, akkor sem reagálok. Ha beszélek vele, nagyon zavarban vagyok és van, hogy teljesen idiótán viselkedek. Vagy pl meglátom és elmenekülök. Ebből biztos nem azt a következtetést fogja levonni, h tetszik nekem.

2015. dec. 16. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2015. dec. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ő vajon rájött erre, vagy szimplán nem érti?
2015. dec. 16. 02:10
 3/13 Fish1 ***** válasza:
100%
+ attól félsz, hogy lelkileg sérülsz.
2015. dec. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mit tehetnék? nem akarom emiatt őt is elveszíteni..túl sok emberről mondtam le.:/
2015. dec. 16. 03:40
 5/13 anonim ***** válasza:

Szimplán nem érti.

Szerencsére el lehet neki mondani az igazat telefonon, le lehet írni levélben, vagy meg lehet üzenni valakivel.:)

2015. dec. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen le is írhatnám, de ... egy felnőtt nőtől azért többet várnak :S Szóval ez (is) bukta. Az önbizalomhiányos emberektől mindenki irtózik.
2015. dec. 16. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne bukta, egy felnőtt nőtől?

Szerintem még örülne is neki. Neked is jót tenne, ha kiírnád magadból, ha találkoztok, randiztok, akkor pedig kibeszéled magadból.

Csak akarni kell, és rá kell szánni magad. Máskülönben elfordulnak tőled a férfiak, ha nem mutatod ki. Nem minden férfi tudja levenni a cselekvéseidből, testbeszédedből, viselkedésedből hogy akarsz, érzel valamit irántuk. Nem könnyű dolog, tudom, de át lehet hidalni ezt, csak akarat kell hozzá. ha ilyen maradsz, sosem lesz párkapcsolatod, hiába várod a csodát, hiába epedsz egy férfi után. Gátlásokat, lelki problémákat, félelmeket, le kell küzdeni hogy, kiegyensúlyozott legyél. Nem a múltba tekinteni, hanem előre. Érzelmeket nem söprünk a szőnyeg alá, homokba dugva ezzel a fejünket. Kibeszélni, kimutatni.

Tessék szépen ismerkedni és boldognak lenni!

2015. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én majdnem emiatt vesztettem el egy fiút, aki nagyon tetszett. Már hetek óta teljesen oda voltam érte, majd elkezdett közeledni úgy és mindig rosszul reagáltam le. Nem is mertem ránézni vagy mosolyogni rá, esetleg leszólítani. Emiatt szép lassan kerülni kezdett.

Nagyon szomorú voltam és rájöttem, hogy muszáj tudatnom vele, hogy mi a helyzet. Leírtam neki Facebookon, hogy tetszik és hogy nem jól viselkedtem, de mindenképp meg szeretném jobban ismerni. Féltem, hogy ezzel elijesztem de aztán jó vége lett, hamarosan randizunk.

Ha élőben tényleg nem tudod ezeket jól lereagálni, akkor inkább ezt így ird le neki nyíltan. Veszteni valód nincs! (Tudom milyen borzasztó azon bosszankodni, hogy élőben ott volt a lehetőség és te úgy érzed, elszúrtad)

2015. dec. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én másfél éve viselkedek így vele és egyre jobban flörtöl. Én csak annyira, h szemezünk max,de mosoly nélkül:/ meg keresem a tekintetemmel. Annyira fura az egész. Viszont a legutóbbi alkalommal, amikor kedvesen ,de burkoltan akartam tudatni, hogy mennyire kedvelem, akkor csődöt mondtam.. nem mertem elmondani, helyette másról beszéltem és elmenekültem előle.:(
2015. dec. 17. 22:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gátlásos vagy, úgy látom. Ha akar valamit az ember, azt tudassa, mert akkor hiába áhítozik, ácsingózik érte. Nem gondolatolvasó a srác. Náma lánynak meg, anyja sem érti a szavát. Lépj túl a félelmeiden, meglátod, igen nagy tehertől fogsz megszabadulni. Én is ilyen voltam régen. De döntöttem, elhatároztam magam, és akartam. Sikerült. Boldog lettem. El kéne neked egy támasz, bíztatásnak. Rajta. Egyszer kell csak megtenned ezt a lépést.
2015. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!