Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki az érzéseimet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki az érzéseimet? Nem bírom ki nélküle februárig!

Figyelt kérdés

Nagyon belezúgtam az egyik csoporttársamba, már hetek óta. Ő mostanában kezdte viszonozni az érzéseimet, tudom hogy tetszem neki. Nagyon jól elvoltunk az utóbbi hetekben, mindennap beszélgettünk a suliban. De most hogy vége a szorgalmi időszaknak, másfél hónapig nem fogunk találkozni... Csak egy-két vizsgán max.

Van egy nagy probléma: Nem szeret Facebookozni.Nem is használja az oldalt, korábban is figyeltem, hogy alig van fent. Rá is kérdeztem, és mondta is hogy nem szereti használni. Írtam neki párszor, néha válaszolt nekem, de a legutolsó üzimre már nem.

De én nem bírom ki nélküle, nagyon megszerettem és vele akarok lenni, de mivel messze lakok az egyetemtől (kolis vagyok) így Facebookon akartam volna beszélni vele,ott tudná tartani a kapcsolatot, de ő tényleg nem akarja azt használni.

Meg vagyok őrülve, a sírás kerülget, annyira azt akarom, hogy tudja, hogy kell nekem, de azt mondták ne valljam be, mert a fiúk ezt utálják és gáznak gondolják stb. De akkor mégis mit csináljak? Másfél hónap rengeteg, lehet hogy februárra már elfelejt és nem is akar majd semmit..

Segítsetek kérlek :(


2015. dec. 15. 22:41
 1/5 Caerus ***** válasza:
Telefon? Skype-on chat? Ezer alternatíva lenne Facebook-ra, nem a világ közepe. Mellesleg, "azt mondták ne valljam be, mert a fiúk ezt utálják és gáznak gondolják", ezt gondolom a nagyon okos barátnőid mondták, akik a szintén bölcs divatmagazinok tanácsadó rovatait meg tuti-tippjeit követik. Minden ilyen praktikázást gyökeresen felejts el. Egyenesen és őszintén, miért olyan nehéz?
2015. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a facebookot nem is szereti, azon kívül még rengeteg chat oldal van ahol tudtok esetleg beszélgetni. Vagy ha a sima chatnél kicsit azért többre vágytok, ott a skype, azon látjátok is egymást, és köze sincs a facebookhoz!


remélem tudtam segíteni

2015. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De semmi ilyet nem használ egyáltalán. És még nem is vagyunk olyan szinten, hogy járnánk vagy ilyesmi. Kb félbe van hagyva a dolog, és ezt akarom valahogy folytatni, nem februárig várni.

Egyébként annak a kedves üzenetírónak üzenem, hogy nem bölcsész büfészakon vagyok, nézzem utána a megajánlott kegy fogalmának! :DD

2015. dec. 16. 01:13
 4/5 anonim ***** válasza:

<OFF>Biztos, hogy nem bölcsész, mert az elsőnek adott válaszból kiviláglik a szövegértés hiánya. Ennek fényében én is egyszerűsítem a mondandóm.</OFF>


Két dolgot tudok mondani:

1. Egy kapcsolatban nem szabad taktikázni. Őszintén és egyenesen kell megbeszélni a dolgokat. Már a kapcsolat kialakításakor is.

2. Kapcsolattartásra nem csak a Facebook létezik. Kérd el egy másik elérhetőségét, pl. e-mail, Skype, telefon.

2015. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdésed,azt hittem,én írtam ki,csak elfelejtettem..:D

de nem amúgy,tudom,h ez egy kínszenvedés időszak,ugyanebben a helyzetben vagyok ..van egy srác,akit nagyon megkedveltem, habár mi nem voltunk úgy el,h közeledett volna, de beszéltünk jópárszor...

és ez a februárig tartó várakozás gondolata már most kicsinál,de azért próbálom szoktatni magam hozzá...és fura,de egy kicsit kezdem elfogadni...

az említett srác viszont a szöges ellentéte,ő fent van fb-n,és aktívan használja is a chatet..csak nem velem,ez már más kérdés.

na,de hogy a kérdésedre válaszoljak..amit én javaslok az az,hogy Légy türelemmel!! ezt magamnak is tanácsolom persze:D

mert ez a legrosszabb az egészben,várni...

én megértem,hogy miért tanácsolták,h ne mond el neki az érzelmeid, mivel én magamból kiindulva nem tudnám elképzelni,h bevalljam a srácnak az érzéseim,és aztán ő tudná a "férfi szerepet" hozni,h meghódít magának...

az én önérzetemnek ez nem tenne jót,ráerőltetve érezném magam,ha bevallanám..de a te esetedben az a fontos,h te hogyan éreznéd magad ettől, mennyivel lenne másabb ,neked kell mérlegelned ezt,akárki akármit mond.

egyébként nem tudom,melyik a jobb,a te helyzeted ,vagy az enyém... a te kiszemelteddel nincs kontaktod februárig, lehet akármi, lehet,hiányzol neki,lehet keresne,de nem tud,sok minden lehet..az én kiszemeltem meg ismerősöm fb-n és ha hiányzok neki,ír valószínűleg,ha nem ,akkor meg ott van bennem a tudat,h csak írna ,ha hiányoznék neki....úgyhogy ebből a szempontból egyik sem jó.

a legnagyobb gond szerintem az,hogyha az ember mástól teszi függővé a boldogságát...gondolok itt arra,h itt a vizsgaidőszak,ami amúgy is stresszes,és egy olyan srác miatt még pluszban agyalni,idegeskedni,aki attól még nem fog irántunk többet érezni,hogy kattogunk , nem csak hogy felesleges,hanem tönkre is tesz...

én az utóbbi napokban nagyon ráálltam a témára magamban,,,kedvtelen voltam,le is betegedtem,de most már kezdem belátni,h itt most a legtöbb,amit tehetek a magam érdekében az az,hogy türelmes leszek,és hagyom,hogy haladjanak a dolgok,ahogyan kellenek.

szóval szerintem ,te is légy türelemmel,kitartás :)!

19L

ui.:bocsi,h sokat írtam,de most ez jött össze:D ,amúgy ,ha gondolod,írj privátot:)

2015. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!