Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3,5 hónap után sem mondta még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 hónap után sem mondta még hogy SZERETLEK! Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatából egy év után lépett ki mert nem volt szerelmes. Én épp ezért nem szeretném mondani először, mert fogalmam sincs hogy szerelmes-e belém.

De ezt hogyan tudhatnám meg? Nincs az a hatalmas lángolás, "meghalok érted" érzés, és nem mondtuk az első randi után egymásnak hogy szeretlek - mint már párszor olvastam itt az oldalon.

Olyan közepes de biztos lánggal égünk, a kémia megvan, szeretünk együtt lenni, de nem mondta még hogy szeret, és olyanokat sem kapok igazán hogy mondjuk hiányzom neki. Ha én írom, akkor visszaírja.

Talán belém sem szerelmes mint az előző barátnőjébe? Vonjam kérdőre? De az elég gáz lenne szerintem mondjuk..

Huszonévesek vagyunk.


2015. dec. 16. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem mondtuk az első randi után egymásnak hogy szeretlekű"


Ez hol szokás? :) Anyám borogass! Fújd meg oxigénnel a lángot, hogy jobban lobogjon a tűz. Legyél nagyon nő!

2015. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodni.
2015. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben hol a hiba? El sem tudom képzelni, hogy min szeretnél aggódni, inkább örülj a jelenlegi helyzetnek. :)
2015. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 ev egyuttlet es 8 ev egyutteles utan sem mondta meg a parom hogy 'szeretlek'. EGYETLEN egyszer sem!!!


ettol fuggetlenul irto boldogok vagyunk es ma is olyan bajosan bucsuzkodott tolem mikor jottem dolgozni, hogy tisztara elerzekenyultem


vagyis NEM, nem kell aggodnod

2015. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN szeretem ha mondja a párom, nekem minden nap mondja, érezteti is (nem csak üres frázisok), és én is mondom. Mindenki másképp csinálja :-)
2015. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!