Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok. Beleszerettem a munkatársamba, de neki családja van. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozunk, egész nap együtt vagyunk. Mindig olyan jól elvagyunk és egyszer csak észrevettem magamon hogy reggel ő volt az első gondolatom hogy neki tetszeni fogok-e. És beleszerettem. Nagyon kedves, jószívű, vicces férfi.

Mindig segítőkész és aranyos velem.

De családja van. Fél éves gyereke és barátnője.

Nagyon hamar jött nekik a gyerek (fél év után), igazából soha nem mertem rákérdezni hogy csak becsúszott-e vagy tervezték.

Nap mint nap látom őt és egyre nehezebb.Most megkértem rá, hogy a lakásomba az egyik szobát fesse ki, kifizetem neki.

Remeg a gyomrom ha csak rá gondolok. A sírás kerülget ha a párja bejön az étterembe. Magamat se mondanám hú de csinosnak, de a barátnője nagyon kövér.

Mihez kezdjek?



2015. dec. 17. 17:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2015. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd le a festést és minimalizáld a kontaktust köztetek. Ebből semmi jó nem fog kisülni.


Jó eséllyel nem lesz semmi úgysem.

Ha mégis, neked komolyan kéne egy olyan pasi, aki egy év után, fél éves gyerekkel otthagyja a nőjét egy másikért?

2015. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem tudnám minimalizálni a kapcsolatot.

Mindig együtt dolgozunk, ő nagyon közvetlen velem. Rögtön észrevenné hogy kerülöm.


Igen, mivel szeretem őt.

2015. dec. 17. 18:10
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha van benned gerinc, akkor nem próbálod meg felrúgni a kapcsolatukat.


Keress másik állást, vagy zárkózz el az érzelmeid elől, kerüld el, akkor is, ha észreveszi. Az önuralom a kulcs.

2015. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az elet ugyis eldonti mi lesz. A kerdes inkabb az, tudsz-e a lelkiismereteddel egyutt elni ha tortenik valami. Felfogas kerdese. Az hogy kover a pajtid barinoje, az teged semmivel nem ruhaz fel. Ha a pasi is benne van, akkor ugyan azok vagytok...ne aggodj ebben az esetben.
2015. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

4 hónapja önuralmat gyakorlok. Igyekeztem elfelejteni és nem úgy nézni rá, de egyszerűen nem megy.

Másik munkát sem tudok nézni, mert nincs is több étterem a városban.

2015. dec. 17. 18:28
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

Az ilyen noket mint te a hideg dunaba logatni.

Ha szetrugsz egy csaladot vagy ehez asszisztalsz iszonyatosan kemenyen vissza fogod kapni a karmatol

figyelmeztetlek kemeny lecket kapsz azt amit te adtal.

A szivnek nem lehet parancsolni hulyeseg nem vagy osztonallat ember vagy akinek vannak erkolcsi ertekei es normai es foglalt pasi gyerekkel az egy nagy tabu kell hogy legyen

2015. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el és keress mást!


nem tehetsz tönkre egy kapcsolatot és egy kis gyerek családját, csak mert te rágerjedtél a pasira. hívj el mást kifesteni a lakást és hátha e jó apropó azzal a másik pasival összejönni

2015. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Baratnoje nagyon kover???

baratnoje a gyeremeke edesanya erre is gondoltal?

2015. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell pálcát törni felette, hisz egyelőre nem tett semmit.Nem tudhatjuk, jó -e az a kapcsolat. Ha esetleg lenne vmi, az akkor legyen, ha 1. komolyan akar vmit a ffi , 2. teljesen lezárta a nővel és át tudja hidalni, hogy a gyereket igy nevelik. Ezt az idő eldönti. Ha ugy gondolod, tudtára adhatod személyesen vagy más által, hogy Téged ő érdekel, de ezen kivül más ne történjen. Ha történne, az etikátlan lenne és nem is tudhatnád biztosra, hogy tényleg érdekled vagy csak kihasználja a lehetőséget. De figyelmeztetlek, a férfiakra hatványozottan jellemző a kapcsolatba való belekényelmesedés, sztem ők nehezebben lépnek ki belőle, emiatt is ennek egy komolya elhatározásnak kell lennie a részéről. Addig is, ha tudatod vele, hogy érdekel és ez külcsönös, legyetek barátok még jó ideig, ismerkedjetek kicsit meg, a lehető legtisztességesebb módon (már amennyire ez tisztességes, mert az is igaz, valóban, hogy már ez is unfair a nővel szemben), de legalább kiderül, hogy akartok-e egymástol valamit. lehet, hogy az derül ki, hogy nem és maradtok jó ismerősök. Ha pedig nem mondod el neki, és nem akarsz lemondani róla, akkor is választhatod azt, hogy a szó legnemesebb értelmében "csak" barátkozol, aztán majd kikrisztályosodik , hogy mit szeretnél vagy az élet is hozhat valamilyen fordulatot. De az is lebegjen a szemed előtt,hogy van egy gyereke, ha jó apa, neki a gyereke a legfontosabb.Ha nem jó apa, lehet, nem is kell, hogy érdekeljen.. Kérdés az is, te ezt a gyerek témát tudnád-e kezelni. De ha mondjuk nem jó a kapcsolatuk, akkor igy is ugy is vége lenne egyszer, és ez esetben, ha végig korrekt is maradsz,nem kell, hogy bűntudatod legyen. De akkor tényleg tartsd szem előtt, hogy a gyerek semmiről sem tehet. Tudsz vmit arrol, hogy milyen a kapcsolatuk ?
2015. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!