Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok senkit megszeretni?

Figyelt kérdés

Több sráccal is randiztam az utóbbi időben, olyannal is aki amúgy hosszú ideje tetszett, de egyik se fogott meg. Sőt, kifejezetten elkezdtek idegesíteni, mert 1-2 randi után valahogy rámtapadtak. Én még csak nem is igazán ismerem őket, de ők már komolyabban gondolják mint én. Kb már ott tartanak hogy találkozzak a barátaikkal, szüleikkel, stb... És akkor meg már mindenki azt gondolja hogy mi aztán hű de együtt vagyunk, közben meg alig ismerem. Ez mire jó? Vagy csak nekem fura?

Emiatt nem volt sose kapcsolatom, mert mindig visszarettenek. Hogy oké, most ha azt mondom járjunk akkor az végleges, már nem mondhatom azt hogy mégse kedvellek annyira stb... Mert előfordul hogy rájövök hogy az illetővel nem illek össze, de ők ki akarják kényszeríteni belőlem a döntést két randi után.

Tényleg ez a normális vagy csak rossz embereket fogok ki?


Nem tudom hogy én vagyok-e a fiús lány, de lassan minden srác annyira érzékeny. Nem lehet velük hülyülni, mert megsértődnek. Egy fiú legyen már legalább egy kicsit magabiztos nem? Nem vagyok az az anyáskodó típus, nem szeretem az aranyos fiúkákat. De mindig olyanokat fogok ki. Nem tudnak vonzani. Maximum testileg, amíg meg nem ismerem őket kicsit jobban. Hiba, ha én olyasvalakit szeretnék magam mellé aki erős? Nem testileg, inkább lelkileg? Vagy manapság már nincs is olyan? Mielőtt valaki félreértené nem azt akarom, hogy egy érzéketlen jégcsap legyen, csak ne fakadjon ki arról hogy mennyire szar az élete, miközben alig ismerem mert akkor nem tudok rá férfiként tekinteni.


2015. dec. 18. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én aranyos vagyok
2015. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a típust vonzod be, mert megérzik benned az erőt :)
2015. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress tovább, vagy vegyél egy macskát.
2015. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A viccet félretéve, ahogy olvastam az írásod, nagyon erős párhuzamot fedeztem fel közted és a lánykori énem közt. Hasonló problémáim voltak nekem is a fiúkkal.


Szerintem nincs veled semmi baj!

2015. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kifogod mindig a nyávogós bénákat,küldd haza őket anyukához.
2015. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Mi az,hogy 1-2 randi utàn ismerd meg a szüleit,baràtait?

Ezek màr mindenàron nőt akarnak,mert senkinek nem kellenek.

Pont azért,amit leìrtàl. Tudod ki hallgatnà első alkalmakkor,h milyen szar az élete. Első perc utàn zavarnàm haza. Mindenkinek van gondja,de nem akkor zùdìtom rà valakire,amikor életemben először làtom. Ès nem is szabad ràzùdítani sem senkire. Ha kialakul a kalcsolat,ùgyis szô esik mindenről. A gondokròl is. De az màr akkor hozzà tartozik. Jòhogy olyat szeretnél,aki erős,hatârozott. Szòval férfias jellem. Persze ez nem egyenlő azzal,hogy ne lehessen vele néha lelkizni,mély beszélgetéseket folytatni,de az ilyen anyàmasszonykatonàja cukikàk rosszabbak,mint a vilàghàborù. Egy férfit örökké pàtyolgatni,

2015. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Ha következőleg ilyennel talàlkozol,mondd meg neki,hogy kapcsolatot,férfit akarsz. Ha gyereket akarnàl,szülnél egyet.
2015. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Járj velem cica,ha összejövünk nem kell aggódnod minden nap tudatnám veled,hogy mekkora ri.anc vagy. ;)
2015. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!