Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit erezhet? Szerethet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet? Szerethet vagy mit érez?

Figyelt kérdés
Alla.doan bedurcul,mert igazam van abba,hogy ne si skaja legyek hanem a baratnoje,de sokszor ugy erzem hogy ugraltar,kiakarna hasznalni ,csicskaztat.de ha ,mondom hogy nem vagyok a csicskad akkor meg ö sértödik meg,szoktam tenni enni is neki,de akkor oda vissza ken hogy müködjön a dolog,szerintetek szeret,meg azt mondja ,hogy akkor kerhetem meg a kezet ha szolgalom,amugy en vagyok a lany,szerintetek szeret.Csinosnonek lat ,vagy azert csinalja mert nem agyok eleg csinos?mert azert mondom mert hogy aki nem.olyan csinos vagy csi.osabb tobb figyelmet,es torodest is kap.a külsö összefugg ilyen kijelentessel?
2015. dec. 2. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2015. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Le fordítom neked, de akkor most már írjatok véleményt, a kérdésére.:) Úgy mintha, ezeket a sorokat ő írta volna.


Állandóan bedurcul, mert igazam van abban hogy ne, csicskája legyek hanem a barátnője. Sokszor úgy érzem, hogy ugráltat, kiakarna használni, csicskáztat erre azt szoktam reagálni, hogy nem vagyok a csicskád! Erre meg megszokott sértődni, szoktam neki kaját készíteni/oda vinni, de ez oda vissza működjön. Szerintetek szeret? Meg azt mondja hogy akkor kérhetem meg a kezét, ha szolgálom pedig én vagyok a lány. Csinosnak lát, vagy azért csinálja mert nem vagyok elég csinos? Véleményem szerint, aki csinosabb több figyelmet/törődést kap, mint aki nem olyan csinos. Külső összefügg ilyen kijelentéssel?

2015. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Kedves 2-es Vàlaszolò,Te valami brutàl penge agy lehetsz,mert én kb.2055-ig bogoztam volna...Azon is nevettem,hogy azt írod,"de mostmàr vàlaszoljatok,mintha ő írta volna:-)Köszönöm ezt Neked!!!!

Nagyon nagyon nagy zöld kéz.De én ìgy sem tudok vàlaszolni erre a kérdésre. :-)

2015. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azért a kérdezőtől megkérdezném:


A fülébe van egy szerkezet, ami folyamatosan mondja, hogy:

belégzés - kilégzés, belégzés - kilégzés? Mert ennyire életképtelen?


Oké, egy kapcsolatban alkalmazkodni a másikhoz, de valahol kellene, hogy legyen egy önbecsülés, egy határ, hogy eddig és ne tovább, mert nem hagyom, hogy ilyen mértékben uralkodjon valaki fölöttem.


Ha meg hagyom, akkor kész, ennyi, akkor a csicskása vagyok addig, míg ki nem dob. Ezért kérdezem, hogy lélegezni önállóan magától tud-e, vagy ehhez is külső segítség kell?

2015. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké ebben a kapcsolatban Te vagy az alárendelt fél, neked kell "szolgálni és megkérni a kezét". Nem tudom milyen szex van, de Te a szolgája vagy, nem a barátnője. Nem valószínű hogy szerelmes beléd, vagy szeret. Mióta jártok, hány évesek vagytok? Nem vagy egy IQ bajnok, mindenesetre ez a "szolgaság" nem küldő, hanem belső-függő dolog.
2015. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!