Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy egy férfi elhagyja 1,5 év kapcsolat után a párját (egy másik nő miatt), ha szakítani akart, de a párja kért egy esélyt, és a férfi belement, hogy próbáljanak javítani a dolgokon, de nem nagyon tesz érte?

Figyelt kérdés

A párja nem tud a másik nőről, és ténylegesen próbál változtatni, tenni azért, hogy együtt maradjanak. A férfi a másik nővel azóta is találkozgat, tervezget, szakítani a párjával az ünnepek előtt valószínűleg nem akar.

(A férfi 27, a párja 26 éves, tehát nem tinédzserekről van már szó.)



2015. dec. 20. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok benne a helyzetben, kívűlről látom csak, beleszólni egyáltalán nem akarok, csak a kérdésre szeretnék választ kapni, hogy általában szerintetek ilyenkor minszokott történni?
2015. dec. 20. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 100%.
2015. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elhagyja. Hiába az igyekezet, ha a férfi elkezdett kikacsingatni nincs értelme a dolognak. Persze, értem a nő nem tudja.
2015. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:

Valószínűleg lelép. Ha komolyan adna esélyt a nőnek, akkor közben nem találkozna a másikkal.

Ha az egyik fél nem tesz a kapcsolatért, akkor az tuti szakítás, idő kérdése.

2015. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha történnek csodák, és van olyan, hogy mégis valami miatt a párja mellett dönt az ember, akár a pénz, a közösen megteremtett egzisztencia, besikerül a gyerek, stb... De ha most csalja, valószínűleg akkor is fogja, úgyhogy boldog kapcsolat ebből nemigen lenne már. Meg ilyen fiatalon még hamarabb lép az ember, úgyhogy összességében én is szakítást jósolok nekik előbb vagy utóbb.
2015. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Párjával nincs gyerekük, és nem élnek együtt: hát kíváncsi leszek, mi lesz. Azért ez furcsa nekem, hogy a párja próbálkozik, ő meg nem szakít vele olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak tud, ha már tudja, hogy nem akar vele lenni, még akkoris, ha itt vannak az ünnepek. De persze ehhez már tényleg semmi közöm, csak furcsa így kívülről látni.
2015. dec. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!