Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő után mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után mondtátok ki, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés, párkapcsolat kezdetétől. (Ha előtte már ismertétek egymást egy ideje, akkor azt is írjátok le, meg hogy hány évesek vagytok).
2015. dec. 20. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szeretlek.

Most. Kb 2 masodperce

2015. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi már, 5 éve ismertük egymást. Szerelmet vallottam neki, 2 nap múlva összejöttünk.

Én 36/F, Ő 33/N

2015. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat kezdetétől kb 1 hónap múlva.

2 hét volt ismerkedés.

2015. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. randin :D
2015. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3 hét múlva ő 52/F én 49/N

Előtte nem ismertük egymást.

2015. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 év után, csak szeretői kapcsolatnak indult volna, ő 36F én 26N.
2015. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

első találkozásnál, amint megtudtam hogy ez felizgatja sexközben, úgy kamuztam neki Fődim ahogy nem szégyeltem

2W/23L 1315R

2015. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon tudtam eldönteni, hogy mi legyen. Lefeküdtünk párszor, próbálkozás volt, de egy hosszú kapcsolat után voltam. Aztán kb 2 héttel a "kezdés" után szerelmet vallott. Én szerintem erre kb 2 hétre.. Eddig tartott, hogy totálisan belezúgjak. :)
2015. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 éve volt már.

Valamikor November elején ismertük megy egymást jobban, November végén kerültük közelebb egymáshoz. Majd Decembertől voltunk együtt. Utólag kiderült, hogy 2-3 hét után már mondta a barátnőjének, hogy még mindig nem mondtam neki, hogy szeretem és fogalma sincs arról mit érzek. Meghagytam December 24. -ére. :)

Idén Októberben véget vetettem a kapcsolatnak. Nem szeretem mikor nem viszonozzák az érzéseimet. Megpróbáltuk már többször is, nem működik, nem megy. Én befejeztem. Nagyon jól érzem magam egyedül, hiányzik egy kapcsolat, de már nem vele! Pedig nagy szerelem volt részemről. :)


22/F

2015. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előtte nem ismertük egymást. Kb 2 hét ismerkedés után. Pár napra rá összejöttünk. Ez több mint 1 éve volt. Én 18/L ő 25/F
2015. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!