Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után éreztetek szerelmet és mondtátok ki, hogy szeretlek az új párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Sose foglalkoztam ilyesmivel, ez egy szó.
2015. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

13 évesen mondtam ki a "szeretlek" szót utoljára.:)

Valahogy nem megy nekem,nem áll jól.:D

2015. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már ismertem a párom amikor összejöttünk, így azért kicsit más, mintha idegen lett volna...

Nagyjából másfél-két hét után éreztem, hogy szerelmes vagyok, és utána nem sokkal ki is mondtam (és ő is).

2015. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 10.hónapban mondta ki a barátom, aztàn azóta hetente egyszer biztos mondja.Azóta már az életem szerelme szó is elhangzott :) <3
2015. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és addig én sem mondtam neki ;)
2015. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meglehet én vagyok csak olyan furcsa, hogy csak akkor lépek kapcsolatba, mikor már érzem a szerelmet? :O 1-2 hónap azonban mindig kellett ahhoz, hogy természetesen szakadjon ki ez a szó belőlem. :) De érezni már éreztem az elején a legelső mondatom miatt.
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mi a 2. hónapban járunk és még nem hangzott el. Én már van amikor érzem, hogy szeretem, de korainak tartom, hogy mondjam is.
2015. aug. 11. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Sideways ez szerintem nem minden esetben kivitelezhető, de az jó, ha te ilyen vagy!😊
2015. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D én még sose mondtam igazán.. :D
2015. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 év.
2015. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!