Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oszlossam el a félelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oszlossam el a félelmét a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

3 hónapja beszélgetek egy lánnyal a neten. Itt ismertem meg gyakorin. Kezdetben tökéletes volt időtöltésre, hisz ő csak egy ismeretlen lány volt. 1 hónap után már látni akartam személyesen de nem akart velem találkozni. 2,5 hónap után végre taliztam vele, és elcsavarta a fejem. (addig csak írogattunk egymásnak, nem skypoltunk). Én többet akartam, egy párt akartam vele alkotni, de ő nem akart belemenni egy távkapcsolatba. Azóta szinte mindig beszélünk barátilag elvileg. S igencsak megmozgatott érzelmileg. Magam mellett szeretném tudni és szeretni. De ő fél. (sose volt párkapcsolata, mindig elfutott minden közeledéstől) Nem tudom hogy hogy győzhetném meg. Tuti h érez vmit irántam, ahogy néz rám (skypon) tele érzelemmel.

Tanácsra van szükségem, hogy hogyan kaphatnék nála esélyt? Hogy vegyem rá, hogy engedjen a vágynak?

A lány 20 éves, én 22



2015. dec. 21. 01:46
 1/7 Fish1 ***** válasza:

Attól függ, mi az igazi ok. Ha távkapcsolatot nem akar, akkor azt megértem.

Ha nem ez az igazi ok, akkor valószínűleg az édesanyjától látott negatív példát. Lehet, hogy ő is elutasítja a közeledéseket, vagy az is lehet, hogy a lány apja viselkedik tréül az anyjával, a lány ezt látja, és ettől fél. Ezen túl lehet lépni, de a gond súlyosságától függően ez nem rövid idő.

2015. dec. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy családi példák állnának a háttérben. Én inkább arra gondolnék, hogy nincs elég önbizalma, vagy esetleg korábbi fiúkkal való tapasztalatok miatt fél belemenni a dologba. Illetve tényleg nem mindegy, hogy mekkora távról van szó, mert bizony ez is fontos tényező.


Csak annyit tudsz tenni, hogy kitartasz és továbbra is erősíted benne a vágyat, amíg el nem hiszi, hogy tényleg szeretnél vele lenni.

2015. dec. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mesélj neki egy ösztönzõ példát. Ha gondolod leírom az enyém priviben meg akár vele is beszélhetek.

18,5L (lassan 4 éve távkapcsolatban)

2015. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, távkapcsolatba én sem mennék bele, nagyon nagy macera, sok szenvedéssel. persze, van, akinek működik, nekem nem menne.
2015. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mik az elképzeléseid? hogy hozzád költözik?
2015. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

100 km a távolság. Azt szeretném ha minden hétvégét nálam töltene.

A szülei nagyon szigorúak. Nem véletlen hogy nem volt senkije, pedig probálkozók voltak és lesznek is. Engem is el akar nyomni barátzónába. A szülei nagyon a párkapcsolatok ellen vannak, főleg velem. Szerintük a lányuknak egy olyan kapcsolat kell ahol nem kell távolsággal küszködni. S egy lényegesen érettebb pasival mint én. De mondom ez baromság, csak visszafogják a lányukat.

Sok pasi van körülötte, de mind csak nagyon jó haver, Pedig nem egyről tudok aki igencsak teper érte

2015. dec. 21. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

ha ő sem akarja, a szülők is ellene vannak és még ilyen nagy távolság is van, akkor ez a felállás nem kedvez neked. a távkapcsolatok még akkor sem szoktak túl tartósak lenni, ha más akadály nincs és az elején még együtt van a két fél, csak utána ékelődik közéjük a távolság.


szerintem a legjobb, ha elfogadod, hogy ebből nem lesz semmi, túlteszed magad rajta és keresel inkább mást.

2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!