Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek egy párkapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kellemetlen helyzetbe hozom magam, mert az történik, hogy megtetszik valaki és ha véletlenül én is tetszem neki akkor egy darabig elvagyunk és az utolsó pillanatban mikor összejönnénk megijedek és azt mondom, hogy áh mégse tetszik, nem kell, schluss. Ez nyilván nem csak nekem rossz és utálom, hogy a végén az jön le, hogy csak szivatom őket, mert nem így van :( Illetve nem azért szivatok valakit mert olyan jól esik. Mit tehetnék ez ellen?
2014. dec. 6. 23:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és 20/L
2014. dec. 6. 23:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Néha
2014. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
de gáz vagy, remélem nem adnak neked több esélyt
2014. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az tiszta, hogy gáz vagyok, az a kérdés, hogy mit tudnék tenni ellene
2014. dec. 6. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
tartsd távol magad az emberektől
2014. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És szoktad velük közölni, hogy mégse tetszenek?
2014. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A harmadik szem ***** válasza:

Ha tudod, hogy mi a probléma, és azt is, hogy mit szeretnél, akkor adja magát a válasz.

Tenni ellene azt teheted ami a legszembetűnőbb. Nem teszed ezt. Ha megtetszik valaki és szeretnél is tőle valamit, akkor elmondod neki. Legyél őszinte és ne a következmények érdekeljenek, mert sosem tudhatod mi fog történni.

2014. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát nem így.. elmondom, hogy ez van (amit fent leírtam) és nagyjából ennyi.
2014. dec. 6. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Fent azt írtad, hogy mégse tetszik.
2014. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is féltem tőle, de szerintem azért, mert nem voltam érett. Most már elég érettnek érzem magam hozzá.
2014. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!