Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha kicsit tartok a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit tartok a párkapcsolattól, és a szextől, akkor nem állok készen rá?

Figyelt kérdés

Tartok attól, hogy párkapcsolatban legyek, meg tartok egy ilyen szextől is. Lehet kicsit érthetetlen, de így tudtam fogalmazni.

Egy idegennel való szextől nem tartanék.


nem állok készen a párkapcsolatra?



2012. júl. 7. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jön egy ember az életedben, érezni fogod, hogy mire állsz készen és mire nem ... ;) Magadban fog eldőlni, mihelyst megmozgat benned egy személy valamit ...:)
2012. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már éreztem olyat, hogy valaki megmozgatott bennem valamit, mégsem lett belőle semmi...
2012. júl. 7. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abszolút normális.Az ember fél az ismeretlentől és bizony minden új kapcsolat ismeretlen.Hiába rutinos valaki az ágyban,egy olyan személlyel akivel még nem volt,előfordulnak kisebb nagyobb bakik.

Volt már több kapcsolatom is,de én is szorongok ha egy újba készülök belevágni.

2012. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hole Hunter ***** válasza:
Előbb hagyd abba a hivatásosságot, aztán készen leszel egy kapcsolatra... Sok sikert! Üdv.
2012. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
melyik hónapban születtél?
2012. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el ezeket. majd ha lesz valaki akit szeretsz, vagy épp valaki akivel gond nélkül megtennéd, akarod, tisztában vagy a következményekkel, tudod, hogy kell védekezni, érzed hogy nem fog lelki sérülést okozni neked, akkor csináld. amúgy meg ne. nem tudom ,hogy készen állsz e egy párkapcsolatra, szexre, nem ismerlek. inkább később tedd, mint korábban.
2012. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegennel való szextől nem tartasz?Hmmm..szerintem nem ismerlek:D
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!