Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatnék már végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék már végre egy normális, értelmes, érzelmes lányt?

Figyelt kérdés

20 éves fiú létemre még mindig nem sikerült megtalálnom azt a lányt, akivel kölcsönösen szeretni tudnánk egymást, pedig már szinte mindenhol próbálkoztam... Szórakozóhelyeken általában csak kalandot keresnek az emberek, tömegközlekedési eszközökön vagy egyéb nyilvános helyeken nem igazán nyitottak az ismerkedésre, interneten pedig rengetegen kamuznak, a maradék 10% meg messze van.

Mit tehetnék, hogy ne egyedül öregedjek meg? :/

Szerintem nincsenek nagy elvárásaim, szinte csak annyi, hogy mindenről tudjak vele beszélgetni. Szerintem ha nincs meg a kellő mennyiségű kommunikáció egy kapcsolatban, akkor az egy idő után unalmassá válik.

Külsőre meg csak annyi az elvárásom, hogy ápolt legyen.


2015. dec. 21. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
jajj 20évesen még nem kell ennyire elkeseredni :)
2015. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Költözz oda, ahol találsz! :D Mást nem igen tehetsz. Talán 40 éves korodra fogsz találni valakit, aki közel is lakik.

Nagyon kevés olyan lány van, akiről beszélsz. És lányok, nem, nem számít komoly tájékozottságnak az, hogy megnéztek pár dokumentumfilmet és visszatudjátok mondani minden témáról azt, amit a társadalom 90%-a mond, önálló gondolatok nélkül! :D

2015. dec. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ez eddig még nem túl biztató. :/
2015. dec. 22. 12:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes...én meg férfiból nem találok ilyet... :D
2015. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valóban nem egyszerű ma olyan embereket találni, akivel érdemben lehet kommunikálni. Én is, ha lehet, komoly kapcsolatot keresek, volt is már egy jó pár, de így közel a 30-hoz sem vagyok még kétségbe esve, hogy egyedül fogok megöregedni, mert bármit hozhat a jövő. Neked, mint 20 évesnek pedig azt tudom mondani, hogy voltam én is hasonló helyzetben, de még semmiről sem vagy lekésve. Ismerkedj, randizz, aztán egyszer csak fennakad majd egy olyan lány is a hálón, akit keresel. Sok sikert! 28F
2015. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hamarosan a harmadik ikszbe lépek,és igen,én is azt tapasztalom,hogy nagyon nehéz megfelelő társat találni,akivel tudsz is miről beszélgetni,és aki tényleg megért.Nőként még talán kicsit nehezebb is,mert elég sok férfi híve a kötetlen szexkapcsolatoknak,ami engem már nem vonz így ennyi idősen,én érzelmi kötődésre vágyom.Volt,mikor azt hazudtam magamnak,ennyi elég,de valójában nem.Most meg már nem is érdekel.Élem az életem,jól érzem magam,bulizom,és nem adom fel.Soha nem szabad feladni,összeomlani!Még ha ritka kincs is az igazi társ,amit qrva nehéz megtalálni.
2015. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem akarok elkeseríteni senkit sem de sajnos ahogy jönnek az újabb és újabb generációk,nagyon sok minden főleg a rossz irányba változik.Csak ki kell menni az utcára,mit néz egy lány meg rajtad??!! milyen márkás ruha van rajtad és milyen autóból szállsz ki.Amíg ez lesz a trend addig csak egyre rosszabb lesz sajnos . kb most már a csajok ,nők 80%-a így viselkedik gondolkodik.
2016. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Pedig az internet elég jó hely. Keress tovább! Még sok időd van a keresésre. Már maga a keresgélés is elég érdekes dolog.
2016. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
ha van egy kevés zsetonod akkor a rosszlanyok.hu ott válogathatsz, van minden fajta dög ,ott.
2016. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is kérek egy 25-35 éves független csinos hölgyeményt,várom jelentkezésüket,kézcsokolom. :p
2016. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!