Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék egy normális és értelmes lányt megismerni, de nem tudom, hol érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, és 3 hónapja vége lett egy komoly kapcsolatomnak. Megpróbáltam megmenteni a dolgot, de sajnos nem rajtam múlt, úgyhogy túlléptem rajta. Azóta viszont úgy érzem, hogy sehol nem találok olyan lányt, akivel kellően komolyan együtt tudnék lenni, pedig nincsenek nagy elvárásaim. A legfontosabb számomra a humor és az intelligencia, de sajnos pont olyan lányokba futottam eddig bele az elmúlt hónapokban, akikkel nem volt semmi közös témám vagy csak szexet akartak. Hol érdemes olyan nőt keresni, aki értelmes és komoly kapcsolatot szeretne? Próbáltam már a társkeresőt is, de teljesen kiábrándító volt, töröltem is magam.

2015. szept. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj ki piacozni, mindig van egy-két dögös bögyös tini tanyalány, aki krumplit árul.
2015. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros válasz volt.
2015. szept. 9. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Köszi. :)
2015. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: Mondjuk nem írt hülyeséget. Én is láttam már aranyos lányokat, akik mentek ki segíteni a nagyszülőknek eladni ezt-azt. Elég jól lehet ott ismerkedni.


Egyébként meg... ebben a korban már a szerencsén múlik igazából, hogy kivel ismerkedsz meg. Munkahelyen a legkönnyebb próbálkozni, aztán a barátok baráti körében kéne körülnézni.. esetleg a rokonoknál.


A társkeresők szerintem olyanok, mint a használt autós oldalak... Szexre oké, de amúgy...

2015. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont egy normális értelmes srácot keresek, kérdés, hogy neked milyen korosztály a megfelelő.

Vagyunk így lányok is a másik oldalról, nem könnyű a pár találás, ha határozott elképzeléseid va

2015. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudod, hogy hol érdemes? Én tudom pont itt 😆
2017. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!