Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek még az exemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek még az exemnek?

Figyelt kérdés
megprobalom roviden leirni,erthetoen. most leptem ki a 4 eves kapcsolatombol,3 honapja,most nem errol az exrol lesz szo hanem aki elotte volt. en folyamatosan fent vagyok facen,mostmar,es hat a napokban irt ram at exemnek a baratja,teljesen "letamadott" hogy merre voltam ,hogy jottem vele ossze,milyen szarmazasu volt ,meg felhozta az exet is akirol most irok, meg ilyenek ,meg irta hogy ne menjek vissza hozza,es hogy ne fiuzzak ilyenek,de nem ugy beszeltunk mint aki osszeakar jonni velem, stimplan ugy jott le az egesz mintha az exem is ott lett volna es o kerdezgette volna meg a dolgokat,mikor meg lajkolta a kepemet,sok ev utan egyster mar az nap este,felfigyeltem ra,utana meg netem .a az adatlapjat olyan zenet osztott meg. es naponta lajkolgatja a videom ha megosztom,eskuazom mikor eggyutr voltunk nem csinalt igy,ram irni nem fog sztem ,mert eleg felenk o ahoz is,mikor eggyut voltunk odase nagyon mert hozzam jonni ,de viszont majdnem verekedett miattam. szoval fura de erdekelne hogy mi ez a foglalkozas. elnezest ha egy kicsit ertelmetlenul fogalmaztam de sajnos meg igy en ks belegabajodok. koszi a valaszf elore is
2015. dec. 22. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, elég értelmetlen :D meg túl sok benne a szereplő. Amúgy meg nézz inkább előre és ne visszafelé.
2015. dec. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!