Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszeretsz egy nőbe aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretsz egy nőbe aki foglalt, akkor ezt titkolod előle?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Kivárok, hátha szétmegy a párjával. Meg az is lehet, hogy egy vallomás még a jó, "baráti" viszonyt is tönkretenné. Most is beleszerettem egy nagyszerű lányba, aki sajnos foglalt, így nem is vallottam még be neki az érzelmeimet. Félek, hogy nem reagálná le jól. Úgy vagyok vele, hogy inkább megtartom a barátságot, csak hogy a közelében maradhassak. De ha szingli lenne, akkor már elmondtam volna neki, hogy szeretem őt.
2015. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő nagyon szerelmes, akkor nem fog lemondani a jelenlegi pasijáról. Érdemes várni, mert a vallomás tényleg tönkreteszi azt a kis barátságot és és menekülni fog tőled, nehogy kínosan érezze magát. Nem szeretne hitegetni. NE mond el neki, várj míg kicsit meginog a kapcsolatuk és akkor lecsaphatsz. Ha már kezd elmúlni a szerelem, nincs meg a bizalom, akkor vége mindennek. És Te ott leszel, hogy ne legyen egyedül! :D
2015. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
!Alapvetően! nem szeretek olyanba aki foglalt!
2015. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan volt, hogy kinéztem valakit, régebbóta ismertem, de egyszercsak hopp, megjött az ihlet. Egy hónapig kerülgettem a kását, mikor épp elmondtam volna neki (egy pénteki buliban), akkor ismerkedett össze valakivel, igy nem tudtam lépni. Még aznap irtam neki, hogy szombaton jöjjön a másik buliba is (amúgyis ment volna) mert beszélnünk kell. Akkor ott láttam, hogy volt csók is... mégis elmondtam mindent, mert hát hamár elkezdőtött a sz...rás, nem lehetett abbahagyni...


amúgy jó vége lett, mert kiderült, hülye a pasas, 4 nappal azután a lány irt rám, hogy jövök e XZ helyre

2015. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mit kell lehúzni???

3# vagyok!!!

2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!